Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a lóról?...

Mi a véleményetek a lóról? (videó)

Figyelt kérdés

Szerintem elég kiszámíthatatlan a ló és még csak nem is ugrik szépen, gyakran láttam a videóban, hogy macska ugrásban ugrott...

Nektek mi a véleményetek róla?


2011. okt. 14. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Mellesleg ha kezdő volnék, akkor én is csinálnák magamról videókat, hogy később lássam, hogy honnan kezdtem. Jó példa lenne arra, hogy mindenki az elején kezdte.
2011. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
A ló nagyon szép, egyébként a videó hatszázszor volt már kiírva kérdésben... A paci jó, a lovas még nagyon kezdő. Ezt kiírtam a másik kérdésnél is, ott meg le lettünk ugatva, (a ló szépségéről szólt a kérdés), hogy mit fikázzuk a csajt, senki sem születik így, nem kell köpködni, stb... De szerencsére (most látom) nem csak én vagyok azon a véleményen, hogy feszítőt nem szabad kezdő kezébe adni, mert olyan, mint majom kezében a borotva... Én sem vagyok profi, de nem is lovagolok feszítővel, és nem ugrok úgy, hogy nem tudom az alapokat, és nem tudok kikönnyíteni sem... Egyébként azért ugrik olyan hülyén szerintem, mert parázik az akadálytól, látjátok, mennyiszer félreugrik, mikor meg átugorja, akkor is mintha picit megtorpanva tenné, aztán mikor megvan, elrohan...
2011. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a videót én tettem ki először :)
2011. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

kezdő lovas..

belekapaszkodik a ló szájába

és amúgy ezért kéne szőrén megtanítani mindenkit lovagolni mert látszik a videón h. mikor nem volt kengyel akkor nem bírt fenn maradni a lovon.

2011. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
A ló rendben van, ha a lovasa nem marad el tőle és a szájába se kapaszkodik, nem akasztja meg ugrás előtt, akkor teljesen normálisan teszi a dolgát. Először a nagykantárt venném le róla, még nagy versenyeken se látok senkit nagykantárral ugrani, nem értem, miért van egy kezdő kiscsaj kezébe adva. Mint majom kezében a köszörű...
2011. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Belovaglás alatt álló ló, valószínűleg ilyenkor látott először hasonló magasságú, szerkezetű, és színű akadályt, természetes, hogy így reagált.
2011. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerk: Illetve az elégtelen lovas, igen...
2011. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
2 év alatt nem hiszem, hogy csak a zabla csere változtatta meg ennyire.. nem 1-2 videóból kell okoskodni.. gondolom foglalkoztak vele és 'lenyugodott' de akármi lehet..
2011. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem okoskodás utolsó. Mi is csak találgatunk hogy mi lehet! Én már csak azt nem értem hogy minek kellett az elején feszítőt használni, és a ló akadályhoz való szoktatását egy kezdő lovas kezébe adni. Jó nyilván látszik hogy ott van az oktató de akkor miért nem ő ugrik vele az elején. Vagy már gyakoroltak és csak a kis csaj alatt volt ilyen? :O
2011. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hat azert nem egesszen kolbasznak valo!irjatok be ezt a youtubba:

Duncan: Lesson #6 w/ Katie, 05/17/08

ez is o es nagyon szepen ugrik!

2011. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!