Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megvennétek ezt a csikót?

Megvennétek ezt a csikót?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 17. 22:04
 1/8 bulaz válasza:
78%
igen nagyon szép csiko ismerem a gazdáját merem ajánlani nagyon nyugodt és nagyon sokat foglalkoztak vele
2011. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
attolfügg, hogy kell-e
2011. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Első képen elég girhesnek tűnik, de a többin nem láttam annak. Lehet, hogy a szemem csalt. Nem értek az ilyen témákhou, de én megvenném.
2011. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg, aha:) Ha méretben illik hozzád, vagy a lovasához, és elég tapasztalt a gazdi, akkor igen... Viszont mindenképp menj el, próbáld ki, akár többször is, nézd meg, hogy dolgozik lovas alatt, stb...
2011. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Elég kis soványka, persze ezen lehet változtatni. Viszont a mai lóárak mellett tutifix nem adnék egy származás nélküli lóért kétszázezret. Tavaly egy barátnőmnek nyereghelyen sütött kisbéri heréltet (5 éves), belovagolva vettünk ennyiért. A ló azóta ugrik, elég jól, tavasszal mennek versenyre is.
2011. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ad mellé lóútlevelet is, akkor megvenném. Még csak 3 éves, most még rengeteget változhat. Mivel még nincs rendesen belovagolva, csak tapasztalt lovas kezébe adnám.
2011. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első képen tényleg egy kicsit kivannak a bordái, de ez nem nézőkérdés, ezen tényleg lehet változtatni, meg ettől semmi baja nem lesz, max szépséghiba :) [ha ennél jobban kint van akkor az már természetesen gond]

Nekem a patái elég meredeknek tűnnek viszont... Bár lehet, hogy csak azért, mert már túlságosan is azokat néztem, és belevesztem. Meg kell nézni élőben. Amúgy szép paci, nem is tűnik idegbetegnek, futószárazásnál is fülel befelé. Ha elmész élőben is megnézni, és van rá lehetőséged, vigyél állatorvost is. :)

Sok szerencsét!

2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kicsit mintha sovány lenne. de tényleg kicsit. nekem nagyon teccik szerintem nyugodtan vedd meg :)
2011. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!