Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen istállóban tartjátok a...

Milyen istállóban tartjátok a lovatok? És miért jó az?

Figyelt kérdés
angolbox, boxos istálló, kancaistálló, futóistálló, állós (megkötve)
2011. okt. 24. 01:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16:20 Te okoskodsz csak itt ebben a kérdésben ,ha tudnál olvasni akkor rá jönnél ,hogy senki nem mondott ,írt olyat ,hogy boxban nem tud hemperegni a ló!!!
2011. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 x) ***** válasza:

Szerintem ha van rá lehetőség hogy a ló egész nap kint legyen késő estig akkor fölösleges a boxos istálló. Ha csak egy ló van akkor megint csak azt mondom hogy fölösleges. Nyilvánvalóan fajtától is függ (például hogy mennyire bírja a hideget a ló). Nekem perpillanat csak egy kis magyar félvér lovacskám van itthon, neki sima box nélküli (illetve nem tudom mi a "hivatalos" megnevezése) istállója van előtte egy kis karámmal. Meg van egy elkerített majdnem hogy boxra hasonlító rész ha nagybátyám lovat utaztat vagy hoz be pár napra...

Szóval szerintem ha lehet akkor box nélküli istálló, előtte kisebb karám hogy tudjon járkálni onnan meg ki lehet vinni a legelőre... Bekötni meg jó hosszú szárral (puha kötéllel hogyha belehúzza a lábába ne sértse föl) és csak akkor ha nincs más lehetőség pár órára.

2011. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
érdekes,mert én tudok több helyet is ahol állós,szóval kötve vannak a lovak
2011. okt. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!