Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az arab...

Mi a véleményetek az arab telivérről kezdő lovasnak terepre?

Figyelt kérdés
Már úgy értem a kezdő lovast, hogy szépen tud ügetni, de már a vágtát is elég jól tudja?
2011. okt. 27. 15:45
1 2 3 4
 31/31 Tundercipello válasza:
100%

Én azon kezdtem lovagolni!12 éves oktató ló. Még Pesten tanították most falun van. 1 éve lovagolok szinte csak rajta és bár az elején volt egy kettő esés de aztán megtanultam hogy a sarkam nem nyomom bele ha nem akarok tőle semmit és a szár nagyon erősen fogva tartva. De ezek után semmi különös nem volt. Az enyém inkább makrancos de ha beindulunk.... pfffúúúú.... egyszer volt hogy 2,5 óra ügetés és vágta után még le kellett futószárazni...(inkább vágta volt) mostmár ugratok vele és az én feladatom megnehezült mert vissza kell fognom hogyha ügetés akkor nem vágta😄😂

Összefoglalva nagyon ügyes és okos paci az enyém de ha beindul akkor nagyon nehéz visszafogni

2017. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!