Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyenek az arab telivérek?...

Milyenek az arab telivérek? Gyorsak? Mar magasságuk mennyi? Nagyok vagy kicsik léptei?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Robbanékonyak, telivéresek, szívós, kitartó. Igen gyorsak de nem annyira mint egy angol telivér. A nagyok vagyok kicsik a léptei! Általában térnyerő mozgása van ezt mondják bár ez sokszor nem igaz! Nekem arabom van, kicsiket lép. Még egy rendes cavalettin se tud átmenni úgy hogy ne lépjen bele kétszer egy közbe. Most dolgozom rajta! :) Nem ajánlott kezdő lovasnak!
2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy van az hogy most hirtelen olyan sok kérdés lett az arab telivérről? :O
2011. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Utolsó: Nem tudom.

2011. okt. 28. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem elég fapadosak.

Gyorsnak viszont gyorsak. :)

2011. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted, hogy fapadosak?
2011. okt. 28. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy hogy lapos mozgásúak de nem tudom! xD

Igen gyorsak ugyan úgy mint az angol telivéreknek nekik is van galopp verseny, csak nem az angol telivérekkel együtt!

Továbbá az egyetlen sikeres fajta távlovaglásban, éppen a kitartásuk és a szívósságuk miatt! Mar magasságuk 140-160-ig tejed ha nagyon fel viszem a mércét bár inkább csak 155-ig. De marmagasságuk ne tévesszen meg bátran ráülhetnek felnőttek, nem egy kis póni. Hát egyéntől függ milyenek a léptei nézz róluk videót a youtubon! Az első válaszoló nagyjából leírta a fajta jellemzőit! Másrészt Wikipédia! Vagy beírod arab telivér és 105.000 találat közül válogathatsz!

2011. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!