Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ettől izomláza lesz? :S

Ettől izomláza lesz? :S

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést hogy rohan a lovam (a félszemű) és azt ajánlottátok hogy kicsit futószárazzam le és vágtáztassam meg, hagy ugrálja ki magát. Eddig még nem vátgázott ennyit de ma futószáron vágtáztattam úgy kb. 10körön át és ugrált is rendesen... gyorsan lefáradt... utána ügetettem kicsit majd 15percet léptem... ugye nem lesz izomláza? :$

2011. nov. 7. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól bemelegítetted és rendszeresen van mozgatva akkor enyitöl nem lenne szabad izomláznak lennie.szerintem nem lesz.
2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől biztosan nem. :) Gondolj bele, egy másfél órás lovaglástól sem lesz izomláza. Mondjuk az én lovamnak méha merev a háta, és lovaglás előtt egy kicsit meg szoktam olyankor masszírozni. Olyankor majd' elalszik xD
2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem nemlesz :S 2hónapja nem vágtázoitt ennyit...jól bemelegítettem..remélem :$
2011. nov. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!