Kezdőoldal » Állatok » Lovak » R. I. P. Hickstead! Mit...

R. I. P. Hickstead! Mit gondoltok a haláláról?

Figyelt kérdés

A világ egyik legjobb ugrólova tegnap elött délután a mennyei legelőre távozott. Leállt a szive. Mit gondoltok a haláláról? Miért állhatott le a szive?


http://www.youtube.com/watch?v=dD1MTECc-cY&feature=related



2011. nov. 7. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs , de nagyon sajnálom szegényt :( én sem értem
2011. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
állítólag túlpörgött a szive...de én nagyon sajnálom...úgy átéreztem...ha lenne egy i9lyen jó lovam és hirtelen ilyen történne teljesen letörnék és több évig nem lennék képes lovat tartani...
2011. nov. 7. 21:24
 3/17 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom. rahmetli
2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:/
2011. nov. 7. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:
első vok, úgy tud túlpörögni a szíve hogy hirtelen többet lovagolják , ugratnak vele és előtte sokat pihent?
2011. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem...sok sportoló is ebbe halt bele... igazából annyira magasra emelkedik a pulzus szám...hogy tulpörög a szívünk..ez az állatoknál is így van. nemlehet tudni hogy miért
2011. nov. 7. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez bizonyított tény lenne, hogy a lónak leáll a szíve, ha túlpörög, mármint hogy verseny előtt sokat pihen, akkor nem hagyták volna, hogy ez történjen... Rengeteg versenye volt, nem tudhatjuk, hogy mikor mennyit pihent, vagy ez most miért történt... Egyszerűen csak megtörtént:SS De ha szétnézel, hány focista halt már meg a pályán, és sportolók? Ezt csinálják régóta, egyszer csak ez történik... Nem tudni miért, hiszen ha tudnánk, nem pusztulnának el így lovak, és nem halnának meg így emberek... Egyébként én is sajnálom...:S Nyugodjon békében:S
2011. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja mikkel tömték szegény állatot... Nagyon sajnálom, mert jó ló volt.
2011. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én azért sajnálom az utolsó lovat is, aki nem ugrik 220-at, hogyha fáj valamije..:/
2011. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Sok ismerős azt mondja dopping lehetett. :( Viszont olvastam olyat is, hogy aortarepedés, ami tipikus mének esetében. Nem tudom, mi okozhatta a halálát, de abban biztos vagyok, hogy Lamaze mindent megadhatott annak a szépséges csődörnek, és ha doppingolt is - bár én személy szerint ezt kétlem, hisz Hickstead a Kentucky VB-n is szenzációs volt 1más után 4 pályán, szval nem lenne értelme egy ilyen csodát doppingolni - biztosan nem akart rosszat vele a lónak, az pedig 100%, hogy egy ilyen fantasztikus társ elvesztése - pláne ilyen hirtelen - nagyon a padlóra küldte a lovast.

Hickstead pedig nemcsak Lamazenak veszteség, hanem az egész lovas világ számára is, hisz mindenki ismerte és elismerte ezt a mént, aki 2010ben megkapta a világ legjobb lova címet - tudtommal eddig csak 1 ló, For Pleasure tudhatta magáénak. Hickstead fantasztikusságára mindig emlékezni fognak a lovasok, és büszkén gondolnak majd rá.

RIP Hickstead :(

2011. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!