Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez az indok elég arra, hogy...

Ez az indok elég arra, hogy ne vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kanca csikóm. Szeretnék mellé egy társat de még egy hátas lovat nem akarok mert alapból csak egyedül mennék lovagolni nem ér rá egy családtag sem. Ezért eldöntöttem, hogy veszek egy shetlandi pónit.De apukám azt mondja, hogy azzal nem lehet csinálni semmit és ezért nem is akar. Ez elég indok rá, hogy ne vegyek? Mivel győzhetném meg, hogy had vegyek?
2011. nov. 14. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja a cicának mindenképp tegyél ki egy kevés kaját, mert ha nem jó az "ellátás" nyugodt szívvel odébbáll.


(előző)

2011. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most töltöttem be a 18-at. Még iskolába járok. Most végzek majd. Azért költök én rá mert nekem kellett. Az istállót is apuval közösen csináltuk. ha nem lettem volna ott még most se lenne kész. Azt tudtam, hogy kincsemnek egy macska volt a "barátja". De halottam olyat is amelyiknek egy nyuszi volt a barátja. Eddig úgy néz ki, hogy lesz másik nagy ló ( ha lesz elegendő pénzem attól nem kell félnetek, hogy nem lesz neki zöld 6 szomszédom nagy telkét kaszáljuk meg legeltetjük ott a 2 éves csikót na meg anyukám öccsééknél is kaszálunk meg a papa nagy telkén is. Papával beszéltem és ő mondta, hogy nyugodtan így 80% hogy lesz másik nagy ló ).De nem most télen hozzuk. Majd Tavasszal. :) Szorítsatok! :)
2011. nov. 15. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!