Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat vegyek?

Milyen lovat vegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok!

15 éves vagyok késő elkezdeni lovagolni?

most szeretnék venni egy lovat,pónit ,szeretném ha nyugodt természetű és kedves,könnyen kezelhető ló lenne.

gondolom kancát érdemesebb venni első lónak.

amiket leírtam tulajdonságokat vall valamelyik fajtára belovagoltat szeretnék,később lehet tenyészteném,de vszinű csak hobbi,kicsi lovaglás célra venném,


2011. nov. 1. 19:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
ha még nem értesz hozzá akkor egy hintalovat ajánlanék.Elöbb tanuld meg a lovaglás és a loval való bánásmód technikáját a ló és a saját érdekedben ,csak ezek után vegyél saját lovat,15 évesen még nem késö egyébként.
2011. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Előbb tanulj meg lovagolni, és utána vegyél lovat. Úgy h semmit se tudsz a lovakról inkább ne próbálkozz, drága móka, és egy felelőtlen lótartó nagyon veszélyes a lóra nézve!

A heréltek egyébként többnyire könnyebben kezelhetőek mint a kancák.

Nincs olyan fajta ami megfelel a kívánságaidnak, a fajtán belül is rendkívül különbözhetnek az egyedek.

Nekem egy tizenéves kancám van, amiről azt szokták mondani hogy nyugisak, akár kezdőnek is valók. Na tőle menekülne minden kezdő, mert sok mindent rá lehet mondani, csak azt nem hogy nuygis.

2011. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

mit kell hozzá tudnom,tanulnom?

tudok az állatokkal bánni,lovam még nem volt

2011. nov. 1. 19:39
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél lovatt! Előbb tanulj meg lovagolni és tuddj meg többet a lovakról mert így hogy egy kancát érdemes első lónak venni hát fiam nem ajánlom a lovat!! xDD Annyira fájdalmas dolgokat írsz, tenyészteni nem lehet csak akár hogy. az egy szakma hogy tenyésztő, és ahhoz engedély kell meg papírok,meg egy rakás dolog hogy a ló megfelel a tenyésztő előírásoknak. Heréltet érdemes első lónak venni ugyanis azok nyugodtabbak mint a kancák.

Lovat veszel, de nem tudsz lovagolni, nem tudod hogy minden ló más ezért nincs fajta amire ezek a tulajdonságok mindegyik álatlában vall egy fajtára.

Ha igazán lovat vennél elmentél volna már lovagolni és kikérted volna egy oktató véleményét. Ha lenne való neked egy ló is akkor tudnád melyik fajtának milyen a tulajdonsága. Ez a dolog nem csak arról szól hogy anyucinak apucinak olyan kedve van hogy a seggem alá dug egy lovat úgy hogy semmit nem tudok róluk. Ez nem ilyen egyszerű. Egyébként sose késő elkezdeni lovagolni!! -.- xD

2011. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

te meg mit nevetsz?

lehet hülyeségeket írtam,nem érdekel

nem értek lovakhoz,kutyákhoz értek,bocs tévedtem,de azért itt kérdeztem,mert ez egy kérdezős oldal

lehet semmit nem érte a lovakhoz,de azért ne beszélj már velem ilyen lekezelően,mert kutyákhoz viszont biztos,hogy jobban értek,

2011. nov. 1. 19:46
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

Íjj csajszi sötétebb vagy mint egy bánya éjszaka.

-.- Ne vegyél lovat a saját érdekedben!

2011. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
mit érsz azzal,hogy értesz a kutyákhoz????????Egy ló azért nem ugyanaz mint egy kutya! nevetséges vagy!!
2011. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értessz a lovakhoz akkor miért akarsz lovat venni... -.-

Fájdalmasak az ilyen gazdag szülők gyerekei. :/ Amúgy ebben se vagyok olyan biztos kedves kérdező!! Pláne ha ilyen biztosan állítod amikor én nem is tudom hogy jött ide a kutya.

2011. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

haha mondja a 62 és 58%-os válaszoló,ti is engem fikáztok,amikor nem értetek hozzá.

igenis értek,nem úgy ahogy te gondolod,mert attól sokkal,de sokkal többet értek.....

2011. nov. 1. 19:53
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

És ha értessz a kutyákhoz? Ez olyan mint ha én azt mondanám hogy értek a macskákhoz. És??? Mi köze van egy lóhoz? Semmi.

Ez egy teljesen más tészta.

2011. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!