Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 16 évesen elkezdhetek lovagolni?

16 évesen elkezdhetek lovagolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lovagolni mert azt halottam hogy tartásjavító(ami rám fél sajnos nagyon görnyedtt vagyok), és azt is halottam hogy egy kicsit fogyszt is(jó nem 20 kg-ot akrok fogyni csak 1-2-őt de az se baj ha nem) és hát persze azért is mert ez gyermekori nagy vágyam és imádom a lovakat de még sosem lovagoltam. Szerintetek elkezdhetem és ha igen tudnátok Budapesten déli részén jó lovasiskolát ami nem drága?
2011. nov. 16. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
még bőven elkezdheted! egyébként sok időt szerintem nem vesz el, én 3éve lovagolok, hetente egyszer megyek egy félórát de van olyan lovarda ahol ingyen van, ott van hogy 2órát megyek egy héten többször is. de kezdő szinten bőven elég a félóra is :D amúgy nekem is van egy ismerősöm aki 30 évesen kezdte.
2011. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

ez az idő persze csak akkor ennyi ha csak hobby szinten lovagolsz. ha sportként akarod csinálni, vagy versenyezni akkor nyilván rengeteg idődbe kerül.

2011. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
20. kerületbe lakom úgyhogy pesti oldal.
2011. nov. 18. 23:00
 14/19 anonim ***** válasza:

A Tesco mögött van egy lovarda. Van egy ismerősöm, aki ott lovagol. Ha gondold megkérdezem tőle pontosan a lovarda elérhetőségét.

Én Vecsés és Gyál körül ismerem a lovardákat.

2011. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja tényleg arról én is halottam a tesconál, de nem tudom hogy pontosan hol van.
2011. nov. 19. 22:29
 16/19 anonim ***** válasza:
Privibe elküldtem minden infót!
2011. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2011. nov. 25. 20:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdhetnél? Ha csak tartásjavítás, fogyás céljából akarsz lovagolni, akkor számtalan más lehetőséget is találhatsz, ami esetleg egyszerűbben megoldható!A lovagláshoz kevés a lóimádat,de próbáld meg! Csak rajta múlik!
2011. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
Én 7 évesen kezdtem....sokkal jobb ha már olyan 6 fele elkezd az ember lovagolni. 16 évesen te tényleg lovagolni akarsz? o.O 1kicsit talám már késő elkezdeni....
2012. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!