Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télen ez így oké? Ti hogy...

Télen ez így oké? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Télen,a mikor hó lesz arra gondolam, hogy szánkózok a lovammal. Teszek rá egy voltizst, és arra rákötöm a szánkót. 2 futószárat teszek rá, és úgy irányítom. Ma már próbálgattuk ezt a felállást (csak szánkó nélkül), és elég jól ment, ugrani is tudtunk.
2011. nov. 20. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennek a fele marhaság ahogy van. Hóban nem azért nem ugrunk, mert a ló nem tudna, hanem mert veszélyes. A voltige heveder nem lesz jó, rendes fogatos heveder kell.
2011. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na most nem vagyok egy szőke nő, de hogy akarsz ugratni szánkóval? Mert ugye voltizs hevedert akarsz hám helyett használni, és befogni a szánkóba. Hogy jön ide az ugratás? Vagy csak azért mondod, hogy tudjuk milyen szinten vagy lovaglás terén?

Na most, a lovad volt már fogatban befogva? Ha még nem, akkor lehet nem fogja még érteni, hogy mit akarsz tőle. Te ismered a lovadat, ezért neked kell tudni/sejteni, hogy hogy reagál majd rá. Amúgy klassz ötlet, tavaly télen mi is jókat lovas szánkóztunk. Még észbe sem kaptam, de már egy rakás gyerek volt a lovas szánunkon. Jó kis szórakozás. Esetleg, ha tudsz, akkor kérj kölcsön valakitől egy hámot. Biztos ami biztos alapon.

2011. nov. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már volt fogatban :)) azért volt iylen ügyi. Úgy ugrottunk, hogy rohantam utána, ő átugrotta az akadályt és én is. Úgy hajtom, hogy mpondom neki, hogy vágta lépés stb, mert hallgat rá. Miért nem jó ha voltizsra kötöm a szánkót? :O Nincs fogatos cuccom, csak nyereg meg voltizs.
2011. nov. 21. 18:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó, és a szánkó hogy fog megállni? Mert ugye ha ügettek, és visszaveszed lépésbe, a szánkónak nem tudod azt mondani, hogy 'laaaasíííts'. Így az Newton I., a tehetetlenség törvénye szerint szépen továbbcsúszik, egyenesen a lovad popsijába.
2011. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hóbob :D Van rajta fék :P
2011. nov. 22. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!