Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Követ a ló?! (bőv. Lent)

Követ a ló?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy ló, nem az enyém, de viszonylag elég sokat foglalkozom vele. Egyszer felült rá egy kislány, még a kengyellel volt el, de ahogy eljöttem, a ló elindult utánam. Azóta próbálgattam már, hogy mikor pl leszálltam, nem kezdtem el vezetni, csak elindultam, és jött utánam, aztán megpróbáltam, hogy nem az istálló felé megyek, szóval nem arra amerre szoktunk, hanem a pályán elkezdtem egy kiskört, vagy patanyomon menni, szóval nem rögtön be, és oda is jött utánam. Ez valamiféle bizalom jele, vagy mindenkit követ minden ló?
2011. nov. 30. 16:06
 1/10 anonim válasza:
100%
minden bizonnyal megkedvelt. Ha foglalkozol vele, a barátjának tekint.
2011. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem életemben egyszer követett egyszerre 3 ló, amikor egy almával teli vödör volt a kezemben, a végén futnom is kellett, a vödröt meg eldobtam. Nagyon "ráhiénáztak" :-)))))) Amúgy szerintem kedvel téged a ló, biztos ,hogy nem követnek mindenkit, a ló kitudja választani aki szimpi neki.
2011. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jelentek neki egy kicsit legalább? De jó lenne..:)
2011. nov. 30. 16:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem volt nálam semmi, munka után mentünk volna be.
2011. nov. 30. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, mindenképp jelentesz valamit számára. Basszus, ebből szerelem lesz :-)
2011. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
16:43 voltam és az almás-vödrös. Az utóbbit ne vedd zokon, viccnek szántam, kicsit irigykedem, mert engem soha nem kedvelt meg egy ló sem. Én imádom az állatokat, a kutyák pl. nagyon szeretnek.
2011. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16:43, nem kell bunkózni, attól, hogy érdekel, hogy jelentek e egyáltalán valamit annak, aki a mindenem, nem kell beszólni. Almás, nem úgy értettem, csak pontosítottam a kérdést. Te se vedd zokon, nem úgy értettem:) Biztos szeretnek téged is.:)
2011. nov. 30. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Bízik benned, veled akar maradni, elfogad vezetőjének. :) Gratulálok.
2011. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ez olyan hihetetleeeeen:D Olyan kis aranyos, pedig nem is az enyém, de annyira szeretem... És egyáltalán nem érzem, hogy ő is szeretne, más ló mindenkihez odamegy, ha simi van, vagy bármi, ő meg ha nem látott pl engem két napig, már oda se jön, meg sunyít ha bemegyek hozzá... Biztos, hogy nem menne mindenki után így?
2011. nov. 30. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen bízik benned a ló főleg ,hogy foglalkoztál vele.De valamelyik ló alapból követmindenkit az egyik ismerősöm lova mindenkit követ pedig még csak akkor találkoztak.Ha egy lóval elkezdenek foglalkozni akkor a ló és te közted bizalom lezs amit építeni is lehet különféle gyakorlatokkal.Ha valakit elfogad egy ló 'vezérnek' az csak jó.Ha pedig már követ is annak általában sosincs rossz vége az csak jó ,mert féle biztonságot és bizalamt nyújtasz.:)
2011. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!