Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mint lovas mi a véleményetek...

Mint lovas mi a véleményetek a howrse játékról? Játszol vagy játszottál már vele?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 3. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
élvezetes játék,főként szerintem arra alkalmas,hogy rájöjjön az ember,hogy képes lenne-e egy lóról gondoskodni a való életben
2011. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem arra nem alkalmas, de rendkívül sok időt el lehet vele szúrni XD

Én szeretem, jó szórakozás, vannak benne pontatlanségok, lószínekben, egyebekben, annyi a haszna, hogy így kevesebb gyerek fog lefehérezni egy szürkét :)

2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem baromság! Ha van az embernek egy kis ideje akkor ki megy a saját lovához és nem egy virtuális lovat gondozgat!!
2011. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Előző: és akinek nincs lova?
2011. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
xd Az meg lemegy a lovardába! Sokkal izgalmasabb nem mint a gép előtt tespedni!
2011. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
van ilyen játékom, kb. 5 napig lekötött de aztán nagyon hamar meguntam! :/
2011. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is játszottam vele, amíg járt az ingyen zseton addig élveztem, de egy hét alatt meguntam. Szerintem nem lehet összehasonlítani a valódi lóval eltöltött tevékenységet ezzel. Azzal, hogy egy kattintással lepucolsz egy lovat, nem lesz túl nagy a tapasztalatod. :P Persze időtöltésnek elmegy.
2011. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Nálam ott elásta magát a dolog, hogy a nemek kiválasztásánál "nőstény" és "hím"... Tejóég.
2011. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:D én elvagyok vele.. :)

persze ink. megyek a saját lovamhoz de mikor szakad az eső nem megoldható max az istállóban dehát ott nem sok mindent tudunk csinálni.. Meg este 10 se fogok a lóhoz kimeni xD

2011. dec. 3. 20:16
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
xD Ha saját lovam van akkor meg pláne meg se fordul a fejemben hogy ezzel üssem az időt. Ezek szerint te a lovadnál töltöd az időt ha jó idő van ha szar meg a gép előtt ülsz. Hát akkor mostanában elég jól fogja magát érezni a virtuális lovad, ellentétben az igazival. Engem az eső, a jégeső, a havas eső, és a jeges út se tántorít vissza. Biciklivel tekerek ki a mínusz fokba a csúszós úton!! Na mindeggy, ha van ennyi unalmas perced akkor nyilán el lehet vele cseszni az időt!! Sok sikert! ;)
2011. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!