Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mint lovas mi a véleményetek...

Mint lovas mi a véleményetek a howrse játékról? Játszol vagy játszottál már vele?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 3. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ebből aztán meg nem lehet tudni, hogy hogy kell lovat tartani.

Elkezdtem játszani, mikor a magyar oldal indult, és őszintén: borzalmas. Csináltam a célkitűzéseket, most már többet kapni egy célkitűzésért, mikor még én csináltam, de persze utólag semmi sem jár. Emellett vannak küldetések, amiket nem lehet anyagi ráfordítás nélkül megcsinálni, mert zseton kell hozzá, ami ugye pénzbe kerül, tehát "csak egy játék"-ként nem tudod úgy játszani, hogy teljesítsd a célkitűzéseket.

És mikor megkérdeztem a fórumon erről a többiek véleményét törölve lettek a hozzászólásaim. Szóval az én kedvemet már teljesen elvették tőle. Így nehéz élvezni.

2011. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik...kb.2-szer léptem be,de szerintem gatyi... Más lovasjátékok,amibe csinálni is kell valamit,nem csak kattintgatni sokkal jobban tetszenek...

De tényleg az az igazi,amikor kimész az istállóba a lovakhoz/ lovadhoz akinek van sajátja... Nekem nincs,de akkor is szeretek kimenni a lovakhoz még ha nem is az enyémek,legalább lovagolok vagy ha nem, akkor is jó ott lenni. Még csak most kezdtem de nagyon SZERETEM...:)

2011. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen kimegyek a lóhoz kint van a karámban és esk az eső kitakarítom a boxát és mivel fedeles nincs ezért esőben rohangáljak a lóval? meg persze az istállóban megpucolom meg minden, de mikor esik az eső semmit nem tudok vele csinálni, de mind1 ;)
2011. dec. 5. 15:17
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem baj kérdező nem mondtam, hogy szakadó esőbe kell lovagolnod, de mindegy. Esőbe nem lovagol senki. Igen pontosan kimész a lovadhoz, letakarítod, kifésülöd a sörényét és a farkát, kitakarítod a boxát, eltöltessz egy kis időt és együtt szagoljátok az eső illatát. Még mindig jobb mint ez a marhaság. ez azoknak való akik ebbe ölnek nem a mozgásba és inkább punnyadnak a gép előtt minthogy elvigyék a kutyájukat sétálni vagy elmenjenek egyet mozogni. De nyilván ezt is lehet csinálni, mert jó lehet a gép előtt ülni nyilván xD csak érted olyat csinálj ami után lesz egy jó érzésed.

Mert tényleg játszhatsz ezzel na de mennyi értelme van? Megtanulsz ebből bármit is?? Mert hogy nem az biztos. És igen, nem biztos hogy azért csinál az ember dolgokat mert annak haszna van, és erre való ez a játék. Csak ne várj tőle csodákat a lovas tudásoddal és pénztárcáddal kapcsolatban! ;)

2011. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok! Na meg azoknak akiknek nem adatik meg a lehetőség hogy lovak között legyenek!!
2011. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!