Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményed erről a lóról?

Mi a véleményed erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 3. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

A videó értékelhetetlen, karámban rohangáló ló, ráadásul rossz szögből fölvéve, nem látszik semmi fontos. Jó videót lovas alatt mozogva, vagy fogatban lehetne készíteni, úgy, hogy az egész ló látszódjon.

Szép kis hobbipaci, semmi extra, az ára pedig eszméletlenül sok.

Hadd mondjam el, hogy egy igen extra származású, kiemelkedő teljesítményű ősöktől származó, szabadonugróban kivételes képességeket mutató 3 éves méncsikót vett most az egyik barátom Ausztriából egy milláért. Ehhez képest szerintem ez a ló piszkosul drága. Hobbilóért a felső határ jelenelg a 200-250 ezer szerintem.

2011. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Régen itt lovagoltam, ahol ez a ló van:)

Ültem a lovon, remek paci.

Nagyon kényelmes, egy rossz mozdulata nincs, teljesen normális, könnyű lovaglású ló.:)

Kocsiban is volt már befogva, ott is szépen szerepel, semmi baj nincs vele:)

Egyetlen szépséghibája, többet kellene enni adni neki és több szeretetet is kaphatna.:)

Kiváló terepló.:)

2011. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Igen, elég drága, de Józsinál ha megnézitek az összes ló szemtelenül drága:(:)

Egyébként én sem adnék ezért a lóért ennyi pénzt, mert nincsenek papírjai, viszont tényleg remek ló:)

2011. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként csak az, hogy nincs lóútlevele nem gáz, mert ha sütve van, akkor csikóbélyegzési jegyzőkönyvnek kell lenni, az alapján meg a lóútlevél is megcsináltatható.

Hobbilónak viszont rettentő drága. Gondolom úgy van vele az eladó, hogy vár egy balekot, ha meg hozzáértő megy hozzá, akkor máris máshonnan indul az alku. :)

2011. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága! de szép!
2011. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!