Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A noé állatotthon alapítvány...

A noé állatotthon alapítvány miért nem ajándékoz lovakat?

Figyelt kérdés

Nézegettem a honlapot és írják h nincs ez meg nincs az de mégis csak kutyákat, macskákat, és nyulakat lehet elvinni tőlük.

Ha tényleg se hely se pénz se semmi akkor lovakat miért nem ajándékoznak vagy adnak el?

Ez érthetetlen számomra...



2011. dec. 8. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Zakuszka sem ad ki lovat, csak NAGYON-NAGYON ritkán, olyannak, akit régóta ismer, és biztosan tudja hogy jó helye lesz.

De ez a honlapon is kinn van :)

2011. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igazatok van, hogy ingyen ne adjanak senkinek lovat. De mondjuk szerintem azt meg lehetne tenni, hogy elmegy az illető aki szeretne, és x. ideig el kell járnia az adott alapítványhoz gondozni egy lovat, s ha jól csinálja, illetve elfogadja a tanácsokat akkor megkaphatja.
2011. dec. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem is igazad van, mert jobb lehetne egy lónak jó körülmények között egyedül mint ott ahol nagyon-nagyon sokkal kell foglakozni.
2011. dec. 9. 07:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, a lovakat nem zavarja hogy sokan vannak, ők pont ezt szeretik, és az alapítvány azért van, hogy a szükségleteiket kielégítse :)
2011. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a lovaknak mindegy hogy vannak tartva, egyedül vagy többen, bár nyilván többen jó, a lényeg, hogy jó helyen legyenek, ne dolgoztassák őket, el legyenek látva, és ennyi. Én ha lovat örökbe fogadnék ilyen helyről, akkor az társló lenne az egyedül tartott lovam mellé. Sokan kérdezik itt, hogy egyedül lovat tartani, stb. Ha meg tudja oldani a kajáját, akkor szerintem tökéletes társ egy pacinak egy ilyen öreg, lehet beteg, tapasztalt lovacska, akinek csak egy szép nagy legelő kell amíg át nem kel az örök lucernamezőkre... Nyilván különleges ellátást igénylő pacókat "megtartják", de ha nekem lovam lenne, és társat keresnék neki, tuti találnék rá módot, hogy örökbe tudjak fogadni egy ilyen lovat, neki csak a boldog életke kell a hátralévő időre, persze csak akkor kezdenék bele, ha tökéletes életet tudnék neki biztosítani, tökéletes hellyel.:)
2011. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!