Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? És akkor még mosolyo...

Vélemény? És akkor még mosolyog is! -. -" Én verném így, mosolyogva.

2011. dec. 14. 21:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
A ló már azért köcsög, mert szerintem baromira unja már, hogy állandóan rángatva meg rugdosva van. Az ilyennek max aranyhalat adnék.
2011. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Semmije se megfelelő. Már ott kezdődik a dolog, hogy a hozzáállása se.
2011. dec. 15. 18:30
 23/27 anonim ***** válasza:
Egyet bakol a ló, ő meg leesik. Ha fentmaradt volna, és nagyobb balhét csinál a ló, még talán rendre utasíthatja, de így földről, már szerintem nem is emlékszik, hogy miért kapott. Mármint én úgy tudom, hogy három másodpercig vagy meddig kell "bünteti", utána nem tudja. Szóval ha pl a lovad piszkál valamit, az nem megoldás, hogy még lenyírod a füvet, aztán odamész megverni, azonnal kell "cselekedni", hogy tudja, mi a baj, bár szerintem, de nem tudod, csak az én véleményem, hogy a bökő nem tetszett neki...
2011. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyébként így kb harmadjára megnézve a videót, mikor a ló elmegy, tök olyan, mintha már megszokta volna... Az én lovam ha leesek vagy megáll ott mellettem, vagy elmegy. Ez is ott állt, csaj vigyorgott fél percet, aztán elkérte a pálcát, és elkezdte "verni" a lovat. Bár szerintem nem sokat kaphatott a ló, bár azért nagyokat odasuhintott, de látszik rajta, hogy hülyének nézni a csajt, és egyáltalán nem érdekli...
2011. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kezdő lovas kezdő ló párosítás! mit vártunk?
2011. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Azt hogy minimum szeresse a lovát. Nem kell így viselkednie attól még hogy kezdő. Nem tudom, hogy mit érzett a csaj mikor ezt csinálta, de a ló szemmel láthatóan hülyére veszi, és egyáltalán nem érdekli, a lány meg élvezi szenvedtetni. Így semmi közük egymáshoz, a csaj is szív és a ló is a lány miatt....
2011. dec. 16. 14:12
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudja a pálcát használni lóhátom.Annyira béna hogy a szárat meg a pálcát nem tudja együtt fogni.

Én a ló helyébe még meg is tapostam volna:))

Attól függetlenül mondom ezt hogy én sem vagyok kibékülve a hafikkal,életem egyik legnagyobb balaesete egy hafival volt.Hanyatdobta magát velem,de eszembe sem jutott hogy ezt ilyen módon kéne szankicionálni.

De ha ló meg tényleg ilyen szemtelen folyton és ő nem bír vele, miért nem kér segítséget egy tapasztaltabb lovastól?

Ja, és még a legszebb hogy ezt levideózzák és föltölti!?:)

2011. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!