Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? És akkor még mosolyo...

Vélemény? És akkor még mosolyog is! -. -" Én verném így, mosolyogva.

2011. dec. 14. 21:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szegény pacc, nálunk is van egy ló, aki örömében bakol, nem lehet hogy őis csak happy volt? Amúgy szerintem nem nagyon érte el a pálcával.
2011. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

De láttátok a lovat?? Amikor elrohan lovastól? Látszik az egész mozgásán, hogy hülyének nézi a csajt, és nem veszi komolyan. De van még egy videója, ahol a ló állandóan bakol a csaj amikor el akarja indítani. És a lány ezt élvezi.

Amúgy így a ló nem is tudja már hogy miért kapta, szerintem.

2011. dec. 15. 14:02
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
valahol azt olvastam, hogy 3 másodpercig lehet büntetni, vagy jutalmazni
2011. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hát ez egy teljesen rossz megközelítése a dolognak :) .

Menjen be a ménesbe ! én ott próbálja meg megverni a lovat.. földről, úgy hogy fogja a szárat könnyű -.-"

hát annyit tudtam tenni hogy bejelentettem ellenőrzésre az oldalnál ..

2011. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
bocsi előző voltam nem én hanem és *
2011. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szerintem a ló is utálja a csajt és a csaj is csak bohóckodásnak fogja fel a dolgot. http://www.youtube.com/watch?v=CDgTPYsVm4I&feature=related
2011. dec. 15. 14:36
 17/27 anonim ***** válasza:
61%

Igen . Nem érdemli meg ezt a szép lovat.. ha nekem ilyen lovam lenne :)...

nagyon szeretnék egy ilyen pacit .

2011. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A ló egyáltalán nem veszi komolyan a csajt, csak szórakozik vele, de hát úgy kell neki.
2011. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ez már ne is haragudjatok nem a ló hibája,nem kéne büntetni!!1.Látszik ,hogy a hülyegyerek nem tud lovagolni,vágtába is belehajszolta a lovat előkészítés helyett.


2. Azért akasztott ki a ló mert beleállította a sarkantyút az oldalába ,vélhetően érzékeny oldalú lóról van szó ,így nem is lenne indokolt a bökő használata ,ezeken túl ha hátul maradt volna a válla és nem dől előre akkor fenn maradt volna . Már ne is haragudjon a világ de ezért nem a lovat kell büntetni ! De hamár mindennkép büntetésre kerülne a sor, arra nem az a megoldás,hogy a pálcával elkezdjük a földről ütni a lovat(fentről nem meri) ,hátraléptetést kéne alkalmazni!És a pálca egyébként is a segítségek pontosítására való nem erre ! Menyi hülye van!?

2011. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
És ha megfigyeli a többség a 2 . linknél is egyszere a 2 csizmájával adja a segítséget ami helytelen,csak összezavarja vele a lovat,az tény ,hogy a ló is valamenyire köcsög de azt is érdemes nézni ,hogy a lovasnak nem megfelelő a szárkezelése valamint az ülése sincs teljesen rendben .
2011. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!