Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a pálcáról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak..

Bár mi (fogatosok körében) használjuk hogy: Jó lóhoz nem kell ostor csak rossz szamárhoz.. :D

2011. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DD csak az a baj hogy kötelező abba a lovardába ahova járok mert hogy az is hozzá tartozik a lovagláshoz. amugy akkor szerited megvegyem?
2011. dec. 18. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp nézd meg, hogy az a kis gumi "kézbelebújtató" nem idegesít-e. Engem zavarni szoktak. De egyénfüggő.

Amúgy jónak tűnik =)

2011. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl nehéz. (nekem az lenne, üvegszálasom van)
2011. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod,hogy ez díjlovas pálca,ami 70 cm? Szerintem hobbilovaglásra vegyél 50centi körüit :))) Amúgy jó pálca,de hobbinak tényleg rövidebb kéne egy kicsit :D
2011. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hobbizok, és a méter körülieket szeretem leginkább :)

A kézbújtetó meg leszedhtő róla.

Pálcából így ránézésre nincs jó vagy rossz, menj el, nézd meg, vedd a kezedbe :)

2011. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a ló. Nekem is 70 cm-es pálcám van (Ledo lófejes bőrcsapós), és egyáltalán nem díjlovas hossz, még pónin se! Ez szerintem a legrosszabb pálca hossz, legalább is nekem, mert ahhoz, hogy az elején adj segítséget hosszú, viszont ahhoz rövid, hogy kényelmesen, kéztartásod megváltoztatása nélkül a csizma mögött adj segítséget.

Jobban jársz egy 10-20 centivel rövidebbel is. A díjlovas pálcák ált 80 cm-től mennek.

Szerintem ez a pálca piszok könnyű lehet, ami nem nem tudom számodra mennyire kényelmes. Az általam használt pálca jól van súlyozva, érzem mikor a kezemben van. A másik, ha könnyű valószínű nincs sok benne anyag, vagyis könnyebben törik.

2011. dec. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!