Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mikor vettetek lovat?...

Ti mikor vettetek lovat? Nyáron? Télen? Mikor kezdtetek el keresni, és hol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nyáron vettem, ismerősöm ajánlotta, nem keresgéltem :)
2011. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyár elején egy ismerős ajánlásával. Nem paárdéztuk túl elmentünk kipróbáltuk aztán elhoztuk állatorvos meg ilyenek.. áhh pff mégis 12,5 éve megvan a ló. :)
2011. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi február végén fogunk venni lovat,elkezdtem most nézegetni,de rájöttem,hogy februárig senki nem fogja megtartani a lovat nekem,csak azért hogy meg tudjam akkor nézni.

Addig meg biztosan lesznek még fent új pacik:)

2011. dec. 19. 17:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy ma úgy kapkodnak a lovakért... (Sajnos)

Nyugodtan nézegess, mérd fel a terepet, legalább tudod, hogy van még időd, és nem kapkodsz el semmit. Ha meg tényleg meglátsz egy lovat, és vak szerelem, rá se tudsz nézni már másikra (mert léteznek ilyen szép történetek), akkor még február előtt elmentek megnézni, letesztek egy foglaló összeget, aztán majd amikor elhozzátok, akkor kifizetitek a teljes árat.

2011. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen... Épp pár napja... már beszéltem meg a nővel a részleteket,erre másnap kaptam egy e-mailt,hogy a ló elkelt... a szívem szakadt meg.:(
2011. dec. 19. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Óó, képzelem... :(

Bár hidd el, ez nyilván nem véletlenül történt így, neked más pacit szánt a sors, csak még nem tudsz róla. :)

2011. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk itthon vannak lovak, de amikor vettünk, akkor volt, hogy 2 évig is keresgéltünk. Lónál nagyon finnyás ízlésem van, és semmit nem szabad elkapkodni. Volt úgy, hogy azonnal elkapott a nagy izgalom, és azonnal megvettem volna, mert hát ilyen vagyok, de megvártam, amíg elmúlik a gyorsan jött izgalom, nehogy belemenjek egy rossz lóvásárlási üzletbe. Sokat keresgéltem, és amikor találtam egyet, azt személyesen néztem meg, kipróbáltam, és még elhívtam magammal két jó barátomat, és apukámat is, aki állatorvos. Az egyikük lótenyésztő, a másik versenyszerűen díjlovagol M osztályban.
2011. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs a rossz megfogalmazásért, de épp sietőfélben vagyok.
2011. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én is ezért kezdtem el keresgélni,félek,hogy elkapkodnám a dolgot,túl sokáig készültem erre.:)

Egy idő után valahogy mindegyik ló szelektálódik,az egyik túl alacsony,a másik egyszerűen nem tetszik,a harmadiknak meg ugye..nem épp kedves a gazdája...

Mindenképpen magas lovat szeretnék:)

[link]

[link]

Őket néztem eddig,vagyis ők maradtak.:)

Remélem azért januárban még lesznek fent új lovak.

2011. dec. 19. 19:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző nyáron kattantunk rá a témára, hogy legyen lovunk. Akkor elkezdtük nézni, aztán máshogy alakult az élet, és nem foglalkoztunk vele. Most nyáron pedig úgy hozta a sors, hogy belevághatunk egy paciba, és nekiültünk megint keresni. Rengeteget megtaláltunk, amit anno is. De volt, akit más gazdától akár, de voltak ugyan attól az eladótól is.

Amúgy nekünk meg volt a ló, de kiderült, hogy mégsem adják, így egy hét keresgélés után elmentünk, megnéztük, pár nap múlva már hoztuk is el.

2011. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!