Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lett a fórumom (még...

Milyen lett a fórumom (még csak most kezdtem el)?

Figyelt kérdés

[link]


Számomra nagyon hiányzik egy "lovas közösség" ahol az ember barátokra lelhet és olvashatja mások az napi lovas kalabdjait, nézheti mások boldog lovas képeit, vagy épp megvitassanak 1-2 lovas témát.

Persze ismerem pl a lóbarátok fórumát(paci.hu) de az nem az igazi számomra ( nem olyan szoros, barátos).

Ezért belevágtam a fönt linkelt fórumba, még csak éjjel kezdtem el.

A kérdésem az volna, hogy szerintetek milyen? Nagyon hülyeség?

Illetve ha tetszik milyen témák kellenének még?


Ha van kedved regisztrálj és írj bele! :)

Köszönöm


2011. dec. 26. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Most még nem látok benne semmit, mivel még alig írtak bele. De sok sikert, hátha népszerűlesz
2011. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jó,de ne csicsázd tovább,így is átláthatatlan.
2011. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Válasz egy kevésbé szemkifolyatos sablont, ezt nagyon rossz nézni.
2011. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem túl sötét maga a honlap, és csak a kék meg a fekete uralkodik benne. Világosíts rajta valamit! Legyen szürke és égszínkék, ha ezeket a színeket szereted. Vigyél bele színt és életet, hiszen a lovak tudnak élni. Legyen egy kis kép egy ló fejéről a kezdőlapon a sarokban. Vagy akár minden oldalon megjelenhet. Ügyi vagy sok sikert! :-)
2011. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Egyenlőre átálítottam fehéres rózsaszínre, mert most ez van még le töltve, de délurán ha lesz időm, szerkesztem.

Köszi a tanácsot :)

Csak eleinte azt hittem a feltünő szín az jó :S

2011. dec. 26. 11:10
 6/25 anonim ***** válasza:
Bármilyet, csak ne rózsaszínt :S
2011. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Na most rózsaszín és fehér. Ki érti ezt? De akkor is szerintem vigyél bele több színt, de ne olyan élénket.
2011. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most áttettem a rózsaszint, nehogy mindenki lehordja hogy fúj :D ... de most ebben a pillanatban nincs több időm, este délután szerkesztem :)
2011. dec. 26. 11:16
 9/25 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék fórumot csinálni,azt szeretném megtudni,hogy hogy vágtál bele az elhatározáson kívül :D
2011. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Alakul! Így jobb színe van. Nem jók a feltúnő színek meg a csicsák. Figyelj oda, hogy ne legyen giccses!
2011. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!