Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Találtam egy lovat. Tisztavérű ügető, fent van a neten. Egy versenye volt csak, aztán semmi adat róla.


[link]


Valami tippetek van, hogy mi történhetett vele, miért nincs több adat, ilyesmik? Miért csak egy kvalifikációsa volt? Oké, hogy utolsó lett, de mégis.

Ezen az oldalon meg azt írják, hogy kvalifikált.

[link]


2011. dec. 27. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy utolsó lett, nem azt jelenti, hogy nincs meg a kvalija, attól még befuthatott a megszabott időn belül.

Szokás ezt így, hogy lekvalizzák a lovat, és utána eladják, így jobban eladható, ha csak egy kicsit is, de "letett valamit az asztalra". Az eladása meg valószínűleg az, hogy ott növekedett csikó, ott állt idomításba, de nem ott terveznek neki versenyjövőt. Szerintem teljesen rendben van.

2011. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megvan a kvalifikációja, azt írják is, tudom.

De úgy értem, nem lehet, hogy ellopták, vagy ilyenek? Azért nincs több adat róla már?

2011. dec. 27. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, most nézem közben a születési évét, 5 évesen az már szokott versenymúltjuk lenni a lovaknak.

Lehet, hogy eladták hobbilónak. Vagy külföldre.

2011. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!