Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért történhetett ez? Videóval

Miért történhetett ez? Videóval

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket az embereket ,elszabadul egy ló és rohannak utána nah meg miért nem vitték ki a többi lovat :O akkor talán nem történt volna ez :S h lehetnek ilyen hülyék egyesek .... tudniuk kéne mi a tehendő ilyekor .Én azonnal kivittem volna a többi lovat. De mi lehetet az utolsó lovval miért nem engedét h felkeljen :O :'( pedig egy perccel előtte még ot futot és aztán miért fetödtek rá vagy 5 en :O nem értem .... ?! van ötletetek ???
2011. nov. 19. 10:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
videó??
2011. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Lehet hogy ha lenne videó tudnánk is mondani valamit...
2011. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2011. nov. 19. 11:59
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Azzal ugye tisztában vagy, hogy marhaságokat beszélsz? Ha figyelnéd a bemondót, folyamatosan mondja, hogy mit kéne csinálni, és jót mond. A többi lovat meg elég nehezen tudod kivinni, ha a megvadult ló a palánk mentén rohan - mint láthattad, lazán belerohant a többi lóba is, szóval kifelé menet sem kerülte volna ki őket.

Alapvetően itt két hiba van, hogy néhányan okoskodtak és nem hallgattak a bemondóra, illetve, hogy nem rendeződtek "tömött" sorokba középen, így a vágtázó ló berohanhatott közéjük.

Az uccsó lovat azért nem engedték felkelni, mert nem akarták, hogy tovább fusson.

2011. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapból hülyék az emberek, mert egyrészt, amit előttem lévő is mondott, nem rendeződtek középen tömött sorokba, másrészt, ha ilyen elszabadulós történés van ,szerintem az alap, hogy 1: bemegyek a pálya közepére, 2. kiszállok abból szar kocsiból, és kikötöm belőle a lovat. Óhatatlan, hogy a megbokrosodott ló nem fogja azt nézni, hogy a mögötte zötykölődő "kocsi" elviszi-e a másik lovat, vagy nem, mert épphogy nem lát hátra a szemellenzőtől, plusz épp attól akar megszabadulni.

Egyébként az ilyen "okosok" miatt - akik ott a pályán bohóckodtak - lesznek kisebb gondokból ilyen brutális balesetek, mert ha figyelted a bemondót állandóan azt szajkózta, hogy kussoljanak, és ne kergessék a lovat mert csak még inkább bedilizik. Az meg aztán igazán röhej, hogy a papika azt hitte, ha majd beáll a ló elé, az megáll neki. A lovak figyelnek az emberekre és nem akarnak fájdalmat vagy balesetet okozni, de esetünkben ez a ló annyira halálra volt rémülve, hogy ment volna tűzön vízen keresztül, csakhogy megszabaduljon a szerszámaitól, és hogy kijusson a fedelesből. Egyébként ezt a videót "feldolgozták" az Animal Planeten, és vélhetőleg darázsfészek volt ott azon a hosszúfalon, ahol a sárga megbolondult. Lehet, hogy elkezdték marni a darazsak, és ettől akadt ki ennyire. Ha megnézed, az előtte lévő pej is kivállazott azon a helyen, ahol a sárga megőrült.

Végül pedig, azért fogták le a lovat, mert leszedték róla a szerszámokat, és tettek rá kötőféket, hogy meg lehessen fogni. Lehet, hogy esés közben megsérült a lába, még talán azt is vizsgálgatták. Mentővel azt a nőcit vitték el, akin a kocsiban ülve átgázolt a sárga által cibált másik kocsi. Ez a nőci mindkét lábára le volt bénulva már akkor - ha jól emlékszem ez volt a doksifilmben - ezért nem szállt le a kocsijáról, és elvitte a mentő, mert asszem agyrázkódása lett vagy hasonló. De egyébként felépült meg minden.

2011. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Róka88 ***** válasza:

az első lehet azér bokrosodott meg. mert a faszi túl szorosan húzta a szárat vagy volt rajta szorító lánc amit pár ló nem bír elviselni .. amit elöttem mondtak 2 az mind igaz és jól mondták.. de nem kell beszarni.. nem lett bajuk a lovaknak... a rémületen kívül semmi

az utolsó megbokrosodott lovat. azért fogták többen ha már egyszer a földön van.. maradjon is ott. nagyobb eséllyel marad nyugton.. elfektették az oldalára megnyugtatták.. és a káosznak vége lett..

2011. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg hülyeséget beszélsz.. Teljesen normálisan jártak el.

A lovakat be vitték középre, és megfogták, mivel a ló kívül vágtázott ha feltűnt volna.... És nem olyan könnyű egy rakás kocsis lóval gyorsan kiszaladgálni, úgy hogy nem tudod mikor rohan beléd a ló.

2011. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hahóó feltűnt hogy húz az oldalára?? Nem amiatt mert kehes hanem mert tiszta ideg, és túl van pörögve.. Le kellett nyugtatni!!! Lehet hogy kapott nyugtatót is.
2011. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jól van csak kérdeztem most nem kell nekem esni O.O hát bocs ,hogy nem vok valami jó angolos !! meg minden ... ezért azonnal le kell szednia fejem :/ hát kösz , nah mind 1 köszönöm mindenkinek azért de hát ha te lennél kiváncsi h mi történt valami vidiben én nem szedném le a fejed ha valami olyat irsz ami kicsit hülyeség :O
2011. nov. 19. 14:36
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem az angol tudásod miatt lettél beoltva. Hanem egy csapat hozzáértő embert szóltál le, egy marhasággal. "h lehetnek ilyen hülyék egyesek" ...már ne is haragudj, de te vagy felháborodva?? Te vagy a tudatlan.
2011. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!