Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Testfelépítés, lábállás, összbenyomás, esetleges hasznosíthatóság? Köszönöm :)


[link]


2011. dec. 29. 14:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
állítólag lovagolva és kocsizva van, bár az izmoltsága alapján inkább az utóbbit erőltették. szerintem is korrekt áron van, még ha azt a pénzt számolom, amit a képzésére kell költeni, még mindig jó áron lenne egy jó lovacskám :)
2011. dec. 30. 17:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor sok szerencsét hozzá, ha őt választod! Azért persze jól nézd meg élőben, mert a kép csalós lehet, de ha egészséges, akkor egy Ozorával jól jársz. Életem első lova is Ozora Árvácska után van, igaz, ő sokat hozott az anyjából, nem lett annyira jó természetű, mint az apja volt, de tény, hogy ha bementem vele egy versenypályára, vagy kicsöngettek, vagy mi nyertünk, rúdhoz nem nyúlt egész életében, pedig nem lett kibárolva, kitartásosban 165-ig mentem vele, akkor sem vertük le, de tovább nem mertem (16 éves voltam) így inkább átadtam az első helyet másnak és elfogadtam a másodikat. :-) Amúgy küllemre nagyon-nagyon hasonlít erre a lóra, csak az enyém pej (az anyja után), bal hátulján sarokvánkosban kesely. :-) Imádnivaló egy lovacska, ma már nyugdíjas, 20 éves a drágám. Még mindig egészséges lenne, akár dolgozhatna, csak egy szemsérülés miatt idős korára sajnos megvakult és nem tudott megbarátkozni vele, így elég korán nyugdíjba ment. Ma csak az a dolga, hogy jól érezze magát, örökös tagságot váltott nálunk, bármeddig él, nem adom el, itt marad.

Sok sikert! Ha meglátom a lovat valahol versenyen, akkor majd odamegyek és élőben is köszönök. :-)))

2011. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszi gabka :)


[link]


itt egy másik kép, ez ugyanazon a kancaszemlén készült. meg lehet vajon nézni vhol, hogy hogy szerepelt?

2011. dec. 30. 18:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Csodaszép feje van. :-)

Ha tudod, hol készült a kép, esetleg rá tudsz keresni a [link] oldalon. Ott vannak a tenyésszemlék, képek is, igaz, elsősorban a ménekről, de talán ott akad valami infó.

2011. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az Ozora vonalat főleg Lóska János lovai képviselik, talán így könnyebb ráakadni.
2011. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!