Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Igényes hobbilovas vagyok, és egy igényes lovat szeretnék. Díjlovaglásban versenyeztem, de annak már jó pár éve. Azóta csak hobbilovas vagyok. Egy sima véleményt szeretnék.


[link]


2012. jan. 2. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a link mert csak a lovasok.hu-ra dob :S
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem, kipróbálnám és már vinném is. Nagyon jól összerakott kis ló a képek alapján és látszik, hogy jól belovagolt. Szerintem hobbira tök jó, de még akár versenyre is.
2012. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szép kis paci, jó nyakkal. Nekem bejön. Ha lenne rá pénzem biztos megnézném (ha vennék heréltet). :)
2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ez egy nagyon szép ló, szerintem megéri.:))még énis megvenném ha lehetne!
2012. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is kinéztem magamnak pár hete, de nálam a lista alján van, mivel inkább kancát szeretnék :) képek alapján tetszik, bár elég régiek, érdemes lenne kérni róla frissebb képeket, videókat.


Mellesleg az ozora vonallal nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak. én azt mondom, mindenképp menj el megnézni :)


a másik, amit néztem, hasonló, de "sajnos" ő is herét, hátha megtetszik:


[link]

2012. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ozora vonal? Imádom, jó döntés, ha Őt választod, jók a felmenői ;) És a paca is gyönyörű :D
2012. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ozora Péntek egy nagyon jól összerakott kis lovacskának látszik, jól idomított, gyönyörű küllemű, izmos, láthatólag tényleg minden, ami szép és jó... :) Engem nagyon megfogott, sokkal jobban tetszik, mint a második ló.
2012. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És ő? http://www.youtube.com/watch?v=3WyPziQ3Udo

[link] AMúgy nagyon szép a ló! :)

2012. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ezis nagyon jónsk tűnik, de mindig kikell próbálni, mert képről nem lehet annyira megállapítani, mint lovaglásból:))
2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbira kell szerintem felesleges ennyit kiadni egy lóra. Egy drága ló ugyanúgy elpusztul kólikában, lesántul, stb. És annyira nem különlegesen szép... (úgy értem ha valami extra külleműt, pl tarkát akarnál, akkor megérteném, hogy drágán keresel, de hobbira egy 0-ás szép sárga 250-ért ugyanúgy megfelel, mint ez). Ez a véleményem.
2012. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!