Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Volt/van olyan itt...

Lovasok! Volt/van olyan itt aki egy jó erős gimiben tanul/tanult és közben lovat tart/tartott?

Figyelt kérdés
Volt idő a lóra minden nap? (bértartásban) Vagy rosszabbodott a tanulmányi eredmény a kevés idő miatt?
2012. jan. 8. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyan én gimi után kaptam lovat. De most dolgozom reggel 8-tól este 5-ig. Sajnos így télen nem tudok kimenni hozzá hét közben, csak pénteken, meg hétvégén, mert elég messze találtunk csak jó lovardát.

De gondold végig. Suli után mit szoktál csinálni, ha hazamész? Mert ha tanulsz este 9-ig, akkor nem fog beleférni. Viszont ha belefér olvasás, tv-zés, gépezés, akkor szerintem van annyi időd is, hogy ki tudj menni a lovardába a lovadhoz. És szívesebben meg is fogod tenni.

Szóval ha tényleg lézengsz is otthon, nem csak ülsz, és tanulsz, akkor beleférhet :)

2012. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon szoktam tanulni inkább a gépezés megy ostoba rejtélymegoldós játékokkal. Na meg olvasás. De még csak nyolcadikos vagyok. Nem tudom milyen lesz a gimi. De jó lenne még előtte megvenni a lovat mert a második félévben, felvételi után, lazulás lesz, és lesz időm rá :D
2012. jan. 8. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Elárulok egy nagy titkot: a gimi nem sokkal nehezebb, mint az általános. És nem sok minden változik. Minket mindig ijesztgettek, hogy ott majd nem figyelnek ránk, magunknak kell mindent fejben tartani. De hidd el, ugyan az megy gimiben is, mint általánosban. Én most érettségiztem, tudom miről beszélek, pedig elég jó gimibe jártam.

Szóval most, amit írsz, úgy tűnik, hogy ráérsz. Nyáron is rá fogsz, és így gimiben is rá fogsz. Max majd nem mész minden nap, hanem kétnaponta, vagy egyik héten így, másikon úgy. Tz-k előtt nem, nagy felelések előtt sem. De amúgy simán belefér akkor neked szerintem.

Szóval ha van pénz, meg az alap tudásod megvan, és a szüleid benne vannak, meg ezt finanszírozzák is, akkor hajrá.

2012. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jó ezt hallani egy volt gimnazistától! Eléggé paráztam hogy mi lesz a gimiben mert tanárok mindig ilyenekkel ijesztgetnek ahogy írtad. Kösz a választ haszons volt! :D
2012. jan. 8. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Nincs mit :) És ugyan nem témába vág, de fogod még szidni az általános iskolás tanáraid. Mert nem egyszer hallani gimiben, hogy felejtsétek el, amit 8 év alatt tanultatok. Ezt vagy azt.

Szóval csak ijesztgetnek, hogy komolyan vedd. De nem kell véresen komolyan :)

2012. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak jöjjön el az ideje annak hogy szidhassam már és vegyenek fel! Megintcsak köszi és ismét hasznos volt :DD
2012. jan. 8. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, gimiben jártam, aztán a jogi karra mentem. Ha ezek nem nehezek, akkor semmi sem! Ez mellett lovagoltam, lovakat tartottunk, buliztam, pasiztam, és a családommal is együtt voltam. Meglehet oldani, csak akarni kell. Volt, hogy majdnem mindent elküldtem volna a melegebb éghajlatra, hogy nem bírom, nem akarom, és elegem van, de mégse tettem. Ez a te saját mentalitásodtól is függ és attól, hogy mennyire is akarod végigcsinálni.
2012. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bőven belefér, én mondjuk nem húdeerős gimibe jártam, de alig tanultam valamit, és végig kitűnő voltam, érettségin is.

Szóval ha minden adott, akkor hajrá!

2012. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi. eddigi legnagyobb álmom hogy lovam legyen ugyhogy igen! igazán akarom
2012. jan. 9. 14:21
 10/10 anonim válasza:

Én így voltam, és a lóra mindig akadt idő, pedig jó tanuló vagyok, és nem gyenge a suli, ahova járok...

nem mondom, hogy könnyű, de nem teljesíthetetlen!

2012. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!