Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a vágóhídon a ló...

Mennyi a vágóhídon a ló kilónként?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 10:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én nem patkányozok le senkit sem azért mert esetleg lóhúst eszik... szíve joga. De az hogy valaki nincs megelégedve a lovával, esetleg az már idős vagy sérült és még ezek után is a hasznot látván benne leadja vágóba azt elítélem. Az meg a másik dolog hogy embertelen körülmények között szenvednek az állatok a vágóban...
2012. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

Én nem azokat patkányoztam le akik lóhúst esznek, hanem azokat, akik beadják a megöregedett állataikat vágóhídra. A kettő nem ugyanaz! Ha egy állatnak az a sorsa hogy táplálék váljon belőle, sokkal kíméletesebben is el lehet pusztítani. Ha pedig egy állatot egész életében dolgoztattam és használtam, akkor legalább a halála ne olyan borzalmas körülmények közt történjen már... De ez ugyanígy vonatkozik a tehénre vagy a disznóra is. Számomra ez nagyon etikátlan.

A ragadozó állatokkal meg nem értem miért kell példálózni, az ember pont abban különbözik tőlük, hogy képes a puszta ösztönein felülkerekedni, értelmi és érzelmi alapon döntéseket hozni.

2012. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A kérdés már rég meg lett válaszolva, így le is zárhatjuk.

A fenti kérdésben semmi kegyetlenkedésről szó sincs. Mennyibe kerül? Ez a kérdés. És erre azonnal jött a patkányozás.

2012. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
több lóhúst eszünk mint gondolnánk. Mert mindenki azt hiszi, hoyg ő nem eszik, pedig igen.
2015. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!