Kezdőoldal » Állatok » Lovak » és most hogy csináljam?

és most hogy csináljam?

Figyelt kérdés
augusztusban lovagolni voltam és a lovam nem hallgatott rám. utána alig tudtam magam rávenni de mégis lovagoltam 2 hét mulva de az sem sikerült jól. és már nagyon hiányzik a lovaglás és amikor itthon vagyok ugy érzem hogy simán bejelentkeznék, még a buszon is és amikor leszállok és elkezdek sétálni még mindig ugy vagyok hogy képes vagyok rá. de amint az istállóhoz érnék hogy bejelentkezzek valahogy nemmegy. tudom hogy rá kéne vennem magam de nagyon nehéz.
2011. dec. 29. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem mi nem nagyon segíthetünk:/ Esetleg kéran j meg valakit, hogy jelentkezzen be helyetted. Van saját lovad? Mert hozzá viszont kötelező kimenni. Mit értesz az alatt, hogy nem sikerült jól? Lehet, hogy tele volt a ló, esetleg nem tudásodnak megfelelő lovat kaptál. ezesetben beszélj az oktatóval.
2011. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a második mondat az kérj meg valakit akart lenni.
2011. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs saját lovam. nem tudtam irányítani mintha nem is lettem volna ott. azt csinálta amit az elöttem levó ló. ezzel az volt a baj hogy ő vágtázott de én még nem tudtam/tudok csak futószáron.
2011. dec. 29. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Vagy keress olyan helyet ahol oktatnak is, és nem engednek úgy el, hogy még közöd nincs a lóhoz.
2011. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg a ló csoporthoz van szokva, és nem ahhoz, hogy egyedül cselekedjen. A lovak csordaállatok és amelyiknek nincs meg a kellő önbizalma, osztálylovaglásra szokták alkalmazni. Próbálj ki egy másik lovat, hátha az segít! :)
2011. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na megvolt a bejelentkezés és a lovaglás is :))) nagyon imádtam megisvan az állandó időpontom. köszönöm mindenkinek! :))
2012. jan. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!