Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sziiasztok! Mi a véleményetek...

BlaaBea kérdése:

Sziiasztok! Mi a véleményetek az angol telivérről? : D

Figyelt kérdés
Lovat szeretnék venni és egy angol telivért néztem ki. Mit gondoltok díjugratásra mennyire alkalmas?: ) köszi a válaszokat
2012. jan. 18. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
[link] ő lenne az : )
2012. jan. 18. 17:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kis lónak néz ki, az ára is elég jó. Kérdés, hogy menniyt ugrik. Gondolom edzővel ugranál. Első ló? Első lónak egy angol elég húzós lenne, válassz szerintem egy nyugodtabbat, bár, hogy mennyire pörgős az lófüggő. Menj, próbáldd ki hogy ugrik, hogy megy terepen. Többször is, és majd elválik.
2012. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha tényle igaz, amiket írnak róla, akkor érdemes lenne megnézni. Versenyeredményeire is rákérdezni, esetleg alkudni az árából, mert fél milla nem túl kevés.
2012. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen első ló lenne : ) de a gazdija azt írta hogy 13 éves lány lovagolja terepen is. Köszönöm a választ :)
2012. jan. 18. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos h húzós első lónak. Neked kell tudni h mennyire megy a lovaglás. Tény h nem a legkönnyebb esetek de egy jó lovasnak szerintem lehet első ló főleg ha segítség is van hozzá. De mindenképpen gondold át kérdezd meg edző véleményét is mert nem a legjobb dolog ha kiderül h mégsem passzoltok össze a ló pedig már megvan.
2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Edző is látta már, vele is mennék megnézni. : ) Ültem már párszor elég problémás lovon, szegény kicsit gyagya meg önfejű, de elbírtam vele(:
2012. jan. 18. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Akor viszont sok sikert a leendő lovadhoz:))
2012. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem tetszeni fog amikor kipróbáljuk :))
2012. jan. 18. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mi volt!
2012. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!