Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szerezzek, pénzt? (lóra)

Hogyan szerezzek, pénzt? (lóra)

Figyelt kérdés
Már gyűjtök, minden pénzemet félreteszem, de még mindig csak 200 000 ft-m van, és most megbicsaklottam, nem tudom, hogy mért, de már nem tudok semmivel se keresni, nincs semmijen ötletem...:S még diák munkát se vállalhatok, mert nem vagyok még 15 éves. Mit tegyek? hogyan gyűjtsek pénzt? Milyen módszerrel? előre is köszi!:)
2012. jan. 22. 19:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Menjél a közeli lovardához és ha már tudsz lovagolni és tehetséges vagy akkor kéjél sponzori támogatást. Én is sponzorral tudok lovagolni. Ő fizet mindent a versenyektől a felszerelésig az utazásokat stb. Sok helyen tudsz sponzort találni csak merned kell megszólítani a gazdagabb rétegből emberkéket. Beválik hidd el.
2012. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
A lóra is nehéz összekaparni a pénzt, ahogy olvastam nálad, de a tartása még drágábban jön ki, nekem egyik barátnőm vett 100 000 körül lovat, és mostanra már (3 éve van meg neki) benne van a lóban (tartás, féreghajtás, állatorvos ha kellett, oltások) úgy 2 millió. Inkább keress lehetőséget lovak mozgatására, meg olyasmire, hogy lóápolásért lovaglás, tudom a saját ló sokkal jobb lenne. Nekem is azzal van a problémám, hogy én már a ló árát ki tudnám fizetni, de a tartását nem, utána meg nagyon rossz lenne eladni, mert nem tudom tartani.
2012. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nem igazis munkát akarok, csak egy "munká" nemigazit, amit csak én csinálok nincsen munkáltató tudom h az törvényellenes.
2012. jan. 23. 16:23
 24/38 anonim ***** válasza:

Nem fog menni. Igen, leírtad ezerszer, hogy a ló, plusz pár havi tartás... De a körmölés, a féreghajtás, a tartás nem vészhelyzet, hanem alapköltség. A vészhelyzet a fél millás kólikaműtét. És sajnos nem néhány hónapra kellene előre összeszedd a pénzt, hanem évekre, legalább háromra, vagy többre ELŐRE, EGYSZERRE, mert gondolom nem szívesen keresnél már rögtön az első hónapban új gazdit a lovadnak, mert nem tudod fizetni... Sokan még két szülő fizetéséből sem tudják kigazdálkodni, úgyhogy hidd el, jobb, ha leteszel most erről, ha a szüleid nem tudják fizetni... Járj lovagolni, akár segítségért cserébe, sőt, tovább megyek, bérelhettek később lovat, vagy korrekt keretek között belemehetsz felestartásba is, de ez az egyedül 12 évesen eltartasz egy lovat nagyon nem fog menni...


Viszont a pénzed gyűjtsd tovább, nyissatok valami diák számlát, ami kamatozik, és szinte semmi a díja, gyűjtögesd a zsebpénzt, később egyetemre, saját lakásra, kocsira nagyon jól fog jönni, sosem baj, ha van egy kis tartalék, én is gyűjtögetek:)

2012. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem most akarok lovat, most akarok gyűjteni lóra, (amuy aztis mondtam h vészhelyzetre is félretesek elég dok pénzt:)) És elakarok több pénzt kezdeni keresni. Csak azt nem tudom hogy hogyan:)
2012. jan. 23. 19:27
 26/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a legjobb megoldás a sponzor keresése. Beválik. Nekem is bevált.
2012. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
KÖszi! ÉS azt hogyan szerezhetek, ennyi idősen?://
2012. jan. 23. 19:37
 28/38 anonim ***** válasza:

Szponzort csak az tud találni aki piszok tehetséges és esetleg van már pár versenyeredménye. Főleg a mai világban, amikor sok cég épp hogy kijön. Az ilyen nagyok, mint a MOL, E-on azok támogatnak sportolókat, de csak azokat, akik országos vagy nemzetközi szinten űzik.

Ráadásul, ha nem teljesít megfelelően akár meg is vonhatják a pénzt, vagy csak pár hónapra ad. Akkor kb ugyanott vagy.

2012. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Én örökbe fogadtam egy pónit (netre tettem fel hirdetést)...anyukámnak volt szíve vágya. Gyáli tehenészetből került a "menhelyre" (disznó,tyúk,nagy lovak, meg ő)....mert Gyálon verte a gazdája, csípője trapára ment. Nincsenek fájdalmai, lovagolni nem lehet rajta (nem is azért vettük), csak hogy gondozhassuk, elnézhessük ahogy legelészik a kertben :D NAgyon okos és szeretni való.


[link]

2012. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
köszi, de én lovagolni akarom!!!:)
2012. jan. 27. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!