Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szerezzek, pénzt? (lóra)

Hogyan szerezzek, pénzt? (lóra)

Figyelt kérdés
Már gyűjtök, minden pénzemet félreteszem, de még mindig csak 200 000 ft-m van, és most megbicsaklottam, nem tudom, hogy mért, de már nem tudok semmivel se keresni, nincs semmijen ötletem...:S még diák munkát se vállalhatok, mert nem vagyok még 15 éves. Mit tegyek? hogyan gyűjtsek pénzt? Milyen módszerrel? előre is köszi!:)
2012. jan. 22. 19:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
figyu,egy lónak nem a vételi ára a drága hanem a tartása,és ha nem tudod megvenni akkor miből tartod el?? ezt jó lenne ha átgondolnád! hasznos.
2012. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Vegyél belőle nagyon sok lottót és talán nyersz.

De majd mert segítettem adj nekem 10 milliót

2012. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti, nem olvastad el a többi hozzászólást, mert akkor tudnád, hogy mit akarok...erről ennyit.

Utolsó, nem fogom nyugi, ha megnyerem biztos lehetsz benne hogy nem kapsz:DD:)

2012. febr. 3. 18:27
 34/38 anonim ***** válasza:

Lovat venni nem nagy cucc, az eltartása az ami nem könnyű!!

Elolvastam a válaszaidat, ezt is írtad többek között

"ha a nyereg stb. felszerelés meg van, és persze a ló ára, meg a pár hónapos plussz bértartás pénz, akkor még tudok keresni pénzt h jobb lovat is tudjak venni, ha kinéztem eggyet, akkor meg azért fogok gyűjteni hogy legyen a bértartásra, és az oltás gyógyszerek, szal vészhelyzetre"

Tudod te hogy az mennyi pénz? Ha megvan a lovad az havi 30-40ezer Ft csak a tartása... tegyük fel, hogy meg van 3 havi bértartásra elegendő pénzed, mire letelik a 3 hónap addigra gondolod hogy össze tudsz gyűjteni még legalább ugyanennyi ideig kitartó pénzmennyiséget??? :S Erősen kétlem.... nem tudom hogy mennyi ideje gyűjtöd azt a 200.000Ft-ot de ha nem tudsz összekaparni havonta minimum 20-30 ezret akkor nem telik bele sok idő és elfogy az összes pénz.

És az a 200.000 el fog menni csak a lóra, ha szerencséd van talán marad belőle 40-50000 Ft. Mert ha valamire használni is szeretnéd a lovat akkor minimum 150-160 e Ft-körül kéne indulnod,bár azok általában nem valami jók :/

A Jó ló 200.000Ft-nál kezdődik(ha nem akarsz úgy járni vele hogy 1 év után dobhatod a kukába, hiába hogy csak hobbira használod) , én a helyedben még gyűjtenék de az tuti hogy 250-e Ft-nál nem adnék többet hobbilóra.

2012. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Igen köszi, én is így gondolom, azért kell egy merev munka, amivel nem lehet ugymond "kimenni a divatból" hanem mindig "kéznél" van.:)
2012. febr. 10. 18:18
 36/38 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 évesen kár ezen gondolkozni h saját lovad legyen ha a szüleid nem segítenek. Ha lovardába van bértartásba ott talán segítek nevelni, gondozni. De egyedül nem hiszem h meg tudnád oldani. Én 18 éves vagyok és már van 2 lovam. Néha megbánom. Hiányzik az az időszak amikor bármikor elmehettem bárhová lovagolni nem voltam hozzákötve az itthoni lovakhoz. Rengeteg ismeretségre tettem szert ami előny ha valaki jutni akar valamire. Szeretnék egyetemre menni de néznem kell azt is h haza tudjak jönni a lovakhoz. Középiskolával is ez volt a baj h be kellett érnem egy nem túl jóval mert Bábolnára már nem tudtam volna bejárni. Igaz h segítenek itthon nekem, és ha bértartásba adod a lovat akkor neked nem lesznek mindennapos gondjaid a lóval, de akkor is illik hozzá heti 3-4-szer kimenni. Ami a munka és a tanulás miatt nehezen fog menni. Szerintem mindenképp várj addig amikor nagyjából látod mit és hol akarsz csinálni FELNŐTTként, 18-20 éves korodig mindenképpen várj. Addig is rengeteg helyre elmennék a helyedbe lovagolni lovas emberekkel ismerkedni. Van ahol lovat is bérelhetsz és az olyan mintha a sajátod lenne. Ha nem tudod fizetni a bérlést akkor vársz 2 hónapot és újra bérelsz. De szerintem ez már csak akkor jó ha versenyzel is. Addig lovagolj minél több lovon és lehetsz olyan tehetséges h szponzorokat szerezz.
2012. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nem most akarok lovat...Már elmondtam, most csak a pénz szeretném rá megkeresni. Ahogy a kérdsésben is írtam...
2012. febr. 11. 11:55
 38/38 anonim válasza:
Na kedves kérdező. Azóta van már lovad? 4 év telt el :D
2018. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!