Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nagyon mély a...

Szerintetek nagyon mély a háta? (link)

Figyelt kérdés

Tisztavérű Magyar sportló.Szerintetek nagyon mély a háta?Eléggé nagy marú pacika és vastag lábai vannak, a szűgye is széles!

(178 marmagas)


kép: [link]


2012. jan. 26. 19:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

így tönkretenni egy ilyen gyönyörű lovat......

amugs az első kép,nem tudom rossz szögből lett fényképezve de ott télleg nagyon be van esve a háta. a többin annyira nem vészes ,bár ott se semmi... ezek a képek egy időben lettek fényképezve??

2012. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Az állatorvos aki volt kint nála meg nyomkodta a hátát és eggyáltalán nem fájt neki azért is ajánlotta ,hogy lehet még lovagolni ez első kép rossz szögből van fényképezve és a marja is rá tett ott.NINNCS annyira beesve a hát mint az első képen.Meg magas marú ló szóval..
2012. jan. 27. 19:31
 23/34 anonim ***** válasza:
Óvatosan lehet lovagolni, de szigorúan könnyebb súlyú lovasoknak. Szerintem az állatorvosra hallgass, ne az előttem szólókra. Csak jobban tudja egy szakember. ÉN is ültem ilyen hátú lovon, ő már öreg volt, és mégis olyan örömmel várta a lovaglást, mint egy csikó. A ló mutatja ha fáj neki. Nem kell aggódni.
2012. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
igen én is így vagyok vele.:) Az orvos megnyomkodta neki a hátát és semmi fájdalom jelet nem mutatott mind a 6 orvos azt mondta ,hogy jó izmos a háta és semmi baj nem lesz vele a továbbiakban. :) Azt mondta nyugodtan lehet lovagolni. :) Igazából ennek a lónak a marja nagy annyira nincs besüllyedve a háta. :)
2012. jan. 27. 23:26
 25/34 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is volt ilyen lovam, ès mèg sokáig lovagoltam. 1 hònapja pusztult el. :(
2012. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ezt a lovat tényleg nem kéne lovagolni, hacsak nem szeretnénk hogy nagyobb baja legyen.. Ez egy olyan gerinc betegség mint nálunk a gerincferdülés. Vannak különböző gyakorlatok kimondottan lovaknak, ezzel kicsit lehet segíteni neki.:)
2012. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Miért akarja mindenki felülbírálni egy állatorvos véleményét?? Ha ő azt mmondja hogy lehet lovagolni akkor lehet.
2012. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Igen sőt írtam egy magyar spotló tenyésztőnek is ő is azt mondta ,hogy csak egy kicsit mély a háta és nem vészes..Szal nm tudom de már mindenki azt mondta ,hogy lehet lovagolni csak ti nem Vera01-nek igaza van. :)
2012. jan. 28. 19:29
 29/34 anonim ***** válasza:

Csak az az "érdekes", hogy a kérdező álláspontja szerint először "nem is mély a háta, csak a marja nagy", majd "négy orvos mondta, hogy lovagolható", majd "6 orvos mondta, hogy lovagolható".


Nekem édes mindegy az egész, úgysem számít, hogy itt írunk, de véleménye mindenkinek lehet. Azonban ha "4, majd 6 orvos azt mondta", hogy nincs fájdalma és lovagolható, akkor minek egyáltalán kikérni más véleményét?

2012. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy csak a marja nagyon magas, és háta kicsit lejt. Gondolom, nem lovagolnátok ti se , ha olyan lenne mint az első képen. Azon tényleg sokkal torzultabb, mint a többin.
2012. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!