Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez egyszerűen félelmetes! Mit...

Ez egyszerűen félelmetes! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0Hph4AfrYzg&feature=related

0:21 nagyon megrémitett, itt nagyon komoly sérülések is történhetnek,nem??


2012. febr. 1. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A lovas sport alapjáraton egy különösen veszélyes sport, és minden szakágnak megvannak a maga buktatói, de igen, a cross country a képzeletemben felállított ranglistán majdnem a legfelső helyen áll. [1. a galoppon a gátverseny, az szerintem mindennél kegyetlenebb]


Nézőpont kérdése, hogy félelmetes-e. Csak érteni kell hozzá, és minden akadályt le lehet győzni, ellenben akár egy futószáras oktatáson is lehet halásos balesetet szenvedni. :)

2012. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát lehet,de azért ezek az akadályok nem semmik.....
2012. febr. 1. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Ettől szép a lovas élet.
2012. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Veszélyes. De nem kezdő lovakkal ugranak ilyeneket. Amúgy nekem nagyon tetszik a cross, de nem biztos, hogy versenyeznék benne.
2012. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen ez az egyik legveszélyesebb lovas ág lovasra és lóra nézve, és a legtöbbe energiát igénylő feladat is, hogy mind a lovas mind a ló képes legyen teljesíteni a pályát. Mégis, ez az egyik leggyönyörűbb ága a lovaglásnak amit érdemes megnézni. Én személyesen viszont félnék ilyen akadályokon ugratni.
2012. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
megnézem énis, de hogy ilyen szakágban nem versenyeznék és a lovamat se versenyeztetném az is biztos.
2012. febr. 1. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.
2012. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mailerdeamon ***** válasza:
Ehhez bizony nagyon bátor lovas és ló kell.
2012. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A lovaglásnak megvan a maga veszélye! Ennek az ágnak meg különösképpen, én már csak tudom! Csodálatos sport! :)
2012. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
ez egy olyan sport,amit hamarabb csinálnék egy hokedlivel,mint ezzel a ....... állattal.Dolgoztam cirkuszban,buta,ilyedős nagy kolbásznakvalókB)
2012. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!