Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy istálló megépítése?

Figyelt kérdés
Úgy 5 boxal. Berendezése is beleszámítson. Nem kell nekem pontosan, csak egy átlag, ésszerűen tippelt ár is megfelel.

2012. febr. 5. 17:14
 1/5 anonim válasza:

szerintem 500ezer meg van

de nem értek a lovakhoz (se az istállókhoz) :D

2012. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
500.000 ?? sztem min. másfél millió...
2012. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell mindenből a legjobb de sem a legalapabb akkor kb.: 1.000.000-1.300.000 Ft-ból megvan
2012. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ez igaz (az utolsó bejegyzés) akkor neki is állok :D

Szerintem minimum 2 és fél millió, bár attól is függ hogy milyen minőségűre gondolsz. Barátomék tavalyelőtt építtettek egy garázst, az másfél millióból nem lett kész, pedig jóval kisebb, csak falból és tetőből áll. Mondjuk tény, a távirányítós ajtó azért sokat dobott rajta.

2012. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, most egy hatboxos istállóban áll a lovam. beszélgettem a tulajjal, és ők már úgy kezdték bérelni a helyet, hogy az istálló állt, de még bele kellett fektetniük fél millát csak a világításba és egyéb apróságokba.
2012. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!