Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Tudnátok segíteni?

Lovasok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Érd körül keresek olyan helyet ahol be tudnának fogadni egy lovat. Egy ideig.
2012. febr. 8. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez itt hirdetésnek minősül, szerintem inkább bértartásba add, én félnék hogy rosszul bánnak vele.
2012. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, egyik ismerősömnek.
2012. febr. 8. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdésed törölve lesz. Inkább adj fel egy hirdetést lovasok.hu-ra, ott vélhetőleg több sikerrel fogsz járni :)
2012. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Bértartásnak hívják, nézz szét a neten.
2012. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy nem tudják fizetni a bértartást. És, hogy lenne-e olyan hely ahol befogadnák-e a lovat egy rövid ideig.
2012. febr. 8. 22:10
 6/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Ingyen biztos hogy sehol. Legalább a takarmányt ki kell fizetniük és akkor még mindig baromi szerencsések kell hogy legyenek.
2012. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az "ideig" rész felejtős, de nagyon. Örökbe lehet adni lovat, talán még azt is le lehet dumálni, hogy az ember néha kimehessen. De azt, hogy más lovát tartsa el az ember... Te milyen világban éltél eddig?!
2012. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy milyen világban élek?

Barátnőm kértmeg ő mondta nekem ezeket.

2012. febr. 9. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy egy lovat eltartani pénzbe kerül. Ezt nevezik bértartásnak. Ingyen senki nem tart el egy lovat, ha csak nem örökbeadjátok vagy feles bértartásba és akkor csak a felét kell ffizteni nektek
2012. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!