Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyereg jobb?

Melyik nyereg jobb?

Figyelt kérdés

Túrázásra, terepekre használnám.

1. [link]

2. [link]


2012. febr. 11. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban bejön leírásra, de nem biztos nem nagyon lovaglok inkább hajtok. :)
2012. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mailerdeamon ***** válasza:
Szintetikusat nem vennék. Terepekre, túrázásra találhatsz ezeknél sokkal jobb minőségű univerzális nyergeket is.
2012. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő bőr.
2012. febr. 11. 12:55
 4/7 Mailerdeamon ***** válasza:
A vinil nem bőr.
2012. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A távlovas nyeregként árult nem távlovas nyereg, hanem normál túranyereg. Próbáld ki (a lovasboltban is szokott lenni bak, amire ráteheted, nézd meg, illik-e a lovadra és aszerint dönts.

Viszont: 71 ezer elég drága szerintem. Neked egy jó minőségű univerzális nyereg kellene, ezért az árért már egészen komolyat is kapsz használtan, vagy kicsit drágábban méretre csináltathatod pl. Neizernél. Nem költenék ennyit ilyen nyeregre. Vagy kevesebbet jó minőségű használtra, vagy többet, jó minőségű vadiújra.

2012. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a második típusú nyeregből volt egy és nem jött be! A térdtámasz hamar kopott és a kengyel lakat letört, nagyon silány minőség! És azért az árért már jobb nyerget is lehetett volna venni! A helyedben még körbe néznék, akár használtan is! Azóta ilyenem van: [link]

használtam vettem, de írtó kényelmes!

2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm, én ilyeneket nem vennék. 60ezerért vettem németektől Stübbent, egy 10-esért újratömték, és a lovamra igazították. Kényelemben, minőségben pedig ég és föld, egy ilyenhez képest.
2012. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!