Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lenne megkérdezni?...

Érdemes lenne megkérdezni? Vagy szerintetek badarság?

Figyelt kérdés

Az apukámnak van egy haverja és a haverjának az édesapjának van 4 lova. Itt van tőlünk (kocsival vagy busszal) kb. 6 percnyire. Le szoktam járni lovagolni, segíteni. Az egyik lóval én foglalkozok, lovagolom, gondozom. Meg vettem neki már kantárt, ínvédőt, kötőféket, ilyesmit.

Csak ott magamra vagyok hagyatva mert az addig oké, hogy értenek a lovakhoz de a lovagláshoz már nem annyira. Meg a bácsinak alig van ideje , egy időben el is akart adni 1-2 lovat.

Meg már alig tudom rászedni magam, hogy kimenjek mert általában busszal megyek (nagyon a város végén van) de még el kell menni a buszmegállóig ha vissza fele jövök és nagyon elhagyatott vagy 2-3 "ház" van bár az inkább rom. És mit ne mondjak eléggé félek mert ha jár is arra valaki akkor cigány vagy ilyen fura szerzetek. Főleg, hogy senki nem tud kijönni velem.

És kb. 10 percnyire van egy lovarda szerűség ahol bértartás vállalnak, voltam már nem olyan rég barátnőmmel megnézni mert ő ott szokott lovazni (ápolja őket, simogatja, néha lovagolhat) és az ember az ért a lovagláshoz meg kis családias hangulatú hely és egy faluba van. A buszmegálló is a falu közepén van, a lovarda se elhagyatott helyen van mert sok ház van arra ahol laknak. És arra gondoltam, hogy átviszem a lovat egy pár hónapra, hogy tudjunk fejlődni meg egy kis nyugi legyen. Természetesen mi állnám a bértartás költségét, és a az idő alatti költségeket mint körmölés, állatorvos. És 100%-os felelősséget vállalok a lóért.

Szerintetek hülyeség lenne?

15/L


2012. febr. 11. 15:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Csak egyenlőre még azt se tudom, hogy a szüleimnek, hogy hozzam fel a témát. Már egy ideje ezen gondolkozom.

Mert csak nem állhatok úgy oda, hogy "Anya,apa! Az xy nevű lovat elakarom vinni máshová!"

Szerintetek, hogy kéne?

2012. febr. 14. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!