Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti ilyen időbe, hogy lovagoltok?

Ti ilyen időbe, hogy lovagoltok?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, hogy itt milyen idő van, bár szerintem mindenhol most ilyen van az országba annak: Eső, sár...
2011. dec. 14. 13:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Fedett lovardában.
2011. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Nincs feles, ezért terepen, vagyy a pályán ha nincs sár.
2011. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Terep, de múltkor a pálya is jó volt, meg van fedeles is.
2011. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nekünk nincsen. Igen a múltkor nagyon jó idő volt, de most a pályán max úszni tudok.
2011. dec. 14. 14:02
 5/28 anonim ***** válasza:
7%
Aki igazán tud/szeret lovagolni az leszarja a körülményeket,az időjárás nem lehet HOSSZÚ távon probléma,a komoly helyeken meg amúgy is van fedeles.
2011. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Jól van és? Ez nem komoly hely, hanem ide becsületes emberek járnak és a lovarda vezetőnek még a befolyt összegből egy családot is el kell tartania, plusz még a 19 ló. Amúgy nem olyan városba vagyok ahol a legtöbben kaphatóak lovaglásra.

Igen én is ezen vagyok, hogy tök mindegy milyen az idő, de arra voltam kíváncsi hogy ilyenkor ti hogy lovagoltok, mit csináltok? Én terepre szoktam menni de valamikor nem tudom edzőmet rávenni. Mással meg nem megyek terepre.

2011. dec. 14. 14:08
 7/28 anonim ***** válasza:

Mért nem mész mással?

egyébként a pályákon általában még esők után is akad egy használható nagykörnyi rész, max vizes lesz a ló lába.

2011. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
5%
Most azért mert egy hely "komolyabb" az már egyből azt jelenti,hogy oda nem becsületes emberek járnak?
2011. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nálunk homok van, és max csúszkálni lehet, nem kísérteném a sorsot. Vannak helyek ahol szárazak de ezek inkább kiskörnyi helyek és általában akadályok fedik!

Mert nem szeretik mással menni, mert azoknak mindig csak a vágtán jár az eszük. Én meg ilyen sétálgatós típus vagyok!

:)

2011. dec. 14. 14:14
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem! De ez olyan lenézően nézett ki amit írtál.
2011. dec. 14. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!