Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy gondoskodnék egy lóról? A zsebpénzem is gyűjtöm?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy lovam legyen... hogy tudnám meg győzni hogy tudok gondoskodni róla,

2012. febr. 18. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:

Hát ez esküszöm hülye... Tényleg nem érted meg?!


Egyébként a 65ezer forintos nyereg az első használatnál szétesik körülbelül... Használtan hatvanöt talán már egy jó márkás használt nyereg, amit használhatsz. A szénán is lehet spórolni természetesen, csak lehet, hogy olyan a minősége, hogy az első kólikában elpusztul a lovad...

2012. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 Mailerdeamon ***** válasza:
56%
Hát akkor gyerünk, vegyél egyet!
2012. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 Mailerdeamon ***** válasza:
91%
(Csak ilyen gyerekem ne legyen soha)
2012. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
51%
Na katasztrófa b+.... Nincs lovad ? És? Másnak kenyérre sem telik inkább örülnél ,hogy nem az utcán laksz! Attól még , hogy valakinek nincs papíron saját lova nem zárja ki azt , hogy megtanuljon lovagolni és később ez legyen a szakmája. Nekem sem volt nagyon sokáig saját lovam , én ezt előnynek tartom mert mindig más lovon ültem . Így lehet igazán megtanulni lovagolni , nem úgy ha csak egyfolytában a SAJÁT lovadon ülsz. Csak egy papír semmi más.
2012. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 A kérdező kommentje:
És le képmetszőzöm amit írtál és hogy mien bunkó vagy
2012. febr. 19. 15:20
 46/82 anonim ***** válasza:

Biztos bennünk van a hiba, hogy hatezren ugyanazt gondoljuk, de te meg egyedül itt vitatkozol... Követelőzz csak, egyszer hátha megunják, és lekevernek egyet, és elmondják szépen, hogy kislányom, attól, hogy nem veszed észre, attól nagyon nehéz beosztani a pénzt...


Egyébként írtad levélben, hogy sok pénzetek van. Igen, lehet, hogy most kényelmesen megéltek, de ha lovad lenne, vagy hirtelen bekólikázna, és meg kéne műteni potom fél millió forintért, hidd el nem hurcolásznának az Audival suliba, járhatnál gyalog vagy biciklivel, és nem lenne ám otthon mindig egy üveg Nutella, és új ruhákat sem kapnál minden hónapban... Járhatnál gyalog, takaríthatnád a ganét a lovad alól, és mesélhetnéd pont ekkora arccal a barátnőidnek, hogy miért vagy egy hete ugyanabban a ruhában (mert nem telik másra, mert mindent a lovadra költetek...) Lehet, hogy így biztos a megélhetésetek, de hidd el, MÉGEGYSZER elmondom, körülbelül hatezredjére, hogy nem kicseszésből nem kapsz lovat...

2012. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:
nem audival megyek suliba,hanem gyalog vagy biciklivel
2012. febr. 19. 16:40
 48/82 A kérdező kommentje:
és nem vagyok egy olyan lány aki undorodik mindetől,a barátnőimmel nem vagyunk egyátalán népszerűek se hogy minden hónapba új ruhát kapjak
2012. febr. 19. 16:41
 49/82 A kérdező kommentje:
És leszállunk a kólika témáról nagyon jól tudom hogy lehet az is,
2012. febr. 19. 16:43
 50/82 A kérdező kommentje:
De különben nem tudom hogy ez hogy jön ide mert teljesen más téma én azt kérdeztem hogy győzzem meg
2012. febr. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!