Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hardcoreplayer kérdése:

Hogyan tudnám egy lánnyal elhitetni, hogy nagyon szeretem, gondoskodnék róla és hogy csak ő kell nekem?

Figyelt kérdés
Nem várok világmegváltó tanácsokat, de mit veszíthetek, ha most ezt itt megkérdezem. Hátha valaki együtt tud érezni, vagy került már hasonló helyzetbe.Már sajnos nem vagyunk együtt,az én hibámból váltunk szét(nem történt megcsalás,erősebb szóváltás miatt),de azóta is minden egyes áldott nap rá gondolok,teljesen átértékeltem a helyzetet,úgy érzem csak ő kell,készen állnék rá,hogy folytassam vele.

2011. dec. 26. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt elsősorban tettekkel tudod bizonyítani, illetve ülj le vele megbeszélni a történteket, ha ez még nem történt meg.
2011. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét!
2011. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Valóban az lenne a megoldás,hogy leülök vele és megbeszélem,de közömbösen viselkedik velem,nem tud megbocsátani azért,amiket anno mondtam(szóváltás).

De köszönöm a tanácsod!

2011. dec. 26. 11:46
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez valóban jó ötlet,megkérem a kezét,úgyis itt lakik két utcával arébb,aztán jöhet az esküvő :)valószínű...
2011. dec. 26. 11:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ebben a kérdésben úgy segíteni hogy sem téged, sem a hölgyet nem ismerem. Sajnos így sok okosat nem tudok mondani. Ha tudod hogy mit szeret akkor tudsz neki kedveskedni. Természetesen nem szabad összekeverni az udvarlást a nyalizással. Szerintem próbáld meg vele megbeszélni de egyenrangú félként. Ne legyél vele lekezelő de ne is könyörögj neki. Azt hogy szereted neki kell érezni, nem lehet érvekkel alátámasztani. A nosztalgiázás viszont sokat tud segíteni, közös dolgokra visszaemlékezés. Esetleg ha vannak olyan tárgyak (apróságok) amik kötődnek valamilyen közös élményhez akkor azzal meglepheted. Barátnőm pl skandináv lottó szelvényekbe csomagolta be az ajándékomat, amit csak mi értünk igazán hogy miért de nagyon sokat emelt a hangulaton. Ha annyira súlyos a helyzet hogy nem akar veled beszélni akkor érdemes lenne közös barátokkal programot szervezni és akkor csak olvad a jég (bár ezt még nem próbáltam). Remélem tudtam valamennyit segíteni. Üdv
2011. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
11:53 Köszönöm szépen a segítségedet!Megpróbálom így alakítani a dolgokat.
2011. dec. 26. 12:02
 7/16 A kérdező kommentje:
Örülnék még pár tanácsnak,ha valaki tud ezügyben hozzászólni,akármit
2011. dec. 26. 12:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Kicsit érzékenyen érint a téma, sejtem, hogy mit érezhet a lány. Meg azt is, hogy te miket és milyen stílusban mondhattál neki, ha így megbántottad, hogy szóba se áll veled. Talán fel kéne nőni. Legyen már egy felnőtt embernek annyi önkontrollja, hogy vissza tudja magát fogni annyira hogy ne döngölje a földbe azt, aki elvileg a legfontosabb neki.

Persze, most megijedtél, mert szereted, és látod hogy elveszítetted. De én valamivel több, mint egy év után azt mondom, hogy ha valaki ilyen forró fejű, az alaptermészetén nem fog tudni változtatni. Max csiszolgat rajta, ideig-óráig visszafogja, meghúzza magát, tegyük fel visszafogad a lány, pár hónap múlva ugyanezt csinálnád vele.

Lehet még annyi se kell. Akkor nem volt ilyen fontos, mikor durván megbántottad?

Nagyon kiábrándító tud lenni, mikor egy férfi nem tud uralkodni magán. Belőlem konkrétan a szerelmet is kiölte. Szeretem, mert alapvetően korrekt velem, nagyon sokat törődik velem, tényleg látni, hogy oda van értem. De amikor ideges, és megbánt, ráadásul még a stílusa is minősíthetetlen...vele vagyok, de férfiként már nem tudok nézni rá.

20/l

2011. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne elhitesd, hanem éreztesd vele! ;)
2011. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az előző 20 éves lány vagyok. Csak annyi még, hogy lássa hónapokig, évekig, hogy teljesen megváltoztál ilyen téren, és ura vagy a dühödnek.

Remélem menni fog!

2011. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!