Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy gondoskodnék egy lóról? A zsebpénzem is gyűjtöm?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy lovam legyen... hogy tudnám meg győzni hogy tudok gondoskodni róla,

2012. febr. 18. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 Míra.4 ***** válasza:

Én is így vagyok vele de ne is halgass a hülyékre hogy nem lessz lovad és kész stb. majd csak össze jön meg nem is azt kérdezted hogy hogyan gyüjtsél hanem hogy a szüleidet hogy győzd meg.

Elősször is ha má szépen tudsz lovagolni hívd el őket egy órára hogy lássák milyen ügyesen tudsz lovagolni, ( és simogasd a lovat közben szeresd meg( gondolom amúgy is szoktad, de úgy hogy a szüleid lássák) mutasd meg mennyire szereted a lovakat. )

A lovasok.hu-n sok olcsó ló/csikó van.

De ha veszel érdemes elhívni az edzőt vagy aki ért a lóvásárláshoz.

Remélem segítettem.<3

( Míra.4 )

2012. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 Míra.4 ***** válasza:

Nekem a Szüleim azt mondták hogy úgy lehet lovam hogyha én tartom el és mindenét én fizetem. Persze hogyha éppen nincs annyi akkor kisegítenek és visszafizetem nekik. Mond el ezt Anyudnak sztem így má ( ha nem is engedi meg ) legalább picit jobban fogja érteni hogy mit érzel. Nekem jövő héten vesszük meg a lovam má volt egy a Nagypapámnak azt is mindig én edzettem stb.

előzző (Míra.4)

2012. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!