Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy gondoskodnék egy lóról? A zsebpénzem is gyűjtöm?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy lovam legyen... hogy tudnám meg győzni hogy tudok gondoskodni róla,

2012. febr. 18. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 Micusss ***** válasza:

1. Drágám igen így ismerek minden hangulat jelet :)

ez 1 modern világ

2012. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
Ha te TÉNYLEG a kérdező anyja vagy (baromira kétlem) talán többet kéne a gyerekkel foglalkozni mintsem a neten lógni hogy annyira képben legyél minden hangulatjel jelentésével és szívesen alkalmazd is őket. Lehet hogy akkor nem egy ilyen csőlátású, makacs kis görcs gyereked lenni aki azt sem tudja melyik században járunk hogy olyan példát hozzak amit mindenki láthat. Tudom remélni hogy egy szerencsétlen ló se kerül hozzátok.De írhatnánk mi itt 1000 oldalakat is aki hüly* azt nem lehet meggyőzni róla hogy az .
2012. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
hagyjad utolso.micusss kiirt megegy kerdest ahol csak 14. eves. o.O xddddd
2012. máj. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
jesszusom! ez már mindennek az alja. Hát jó kis nemzedék lesz ez :"D
2012. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__2911270-hogy-g..

:DD nagyot szakadtam ezen. Legalább tényleg anyásan írnál és nem jah-znál ;) Amúgy minden második gyereknek van álma, sokaknak egy ló. Képzeld, sokaknak csak álom marad. Járj ki sokat lovagolni, legyen ott egy lovad akit te lovagolsz, szeresd, mintha a tiéd lenne. Nem ugyanolyan, de ha felnőtt leszel, lesz jó munkád, akkor majd vegyél lovat, de szerintem a szüleid is belefáradtak, hogy mindig nyafizol nekik.

2012. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 Micusss ***** válasza:
0%
KÉRLEK SZÉPEN DÖGÖLJ MEG!!!
2012. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
Miért? :D Mert rávilágítottam az igazságra, a saját hazugságodra és butaságodra? Gondolkozz el egy kicsit magadon... Mielőtt elkezdesz itt hazudozni, gondold át a következményeit és azt, hogy lehet, hogy nem mindenki olyan sötét mint te!
2012. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, ez egy sz*ros gyerek...
2012. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 Micusss ***** válasza:
tudjátok mit rohadjatok meg ;) jah és elmesélem hogy kaptam lovat 2 hete -,-" jah és nincs semmi baja
2012. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
"Jah okéh" ;)
2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!