Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez most hogy is van, hülyesége...

Ez most hogy is van, hülyeséget mondtak nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy a csődör megérzi ha egy nő menstruál és, hogy ráugrik...Ez most igaz, vagy hülyeség?
2012. febr. 19. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ezt, ezért nem is veszek mérget rajta. Lehet megérzi, de lehet nem.
2012. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez akkora marhaság. Téged jól beetettek. Eleve a csődör nem is a vérre gerjed. A kancák nem vérzenek. Pláne, hogy különbséget tud tenni fajtárs és nem fajtárs között.
2012. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó! :D

Köszönöm a válaszokat! :)

Azt tudom, hogy a csődör nem a vérre gerjed..csak tele beszélték a fejem. -.-" :)

2012. febr. 19. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Megérezni megérezheti, de nem csak a csődör és nem csak a lovak, hanem bármilyen állat. :)

Azon meg jót derültem, hogy ráugrik xD Az emberek (legalábbis a normálisabbak, a részletekbe ne menjünk bele o_o) sem érzik meg ha egy macska, kutya, hal, vagy akármi tüzel, és nem gerjednek be rá :D

2012. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az valószínű, hogy megérzi.. még a kanca is, de nem fog ráugrani senkire.. :D
2012. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz 2 éven keresztül lovagoltam fedezőmént. Semmi probléma nem volt vele.
2012. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megérezheti, de a kanca is. És nem váltasz ki belőle semmit, vagyis lehet, de tuti nem jönnek elő az ösztönei, hogy befedezzen...
2012. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknál fontos, hogy érezzék mikor van a nőstény a legtermékenyebb időszakban, tehát a hormonális változásokat lehet, hogy megérzik. Viszont lehet, hogy újat mondok, de a nők nem a menstruációkor vannak a legtermékenyebb időszakban, hanem előtte, az ovuláció után.
2012. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megérezheti, esetleg érdeklődve figyel és szagolgat, de a ráugrás az tényleg túlzás. Több mént is lovagoltam már és van hogy ilyenkor kedvesebbek, figyelmesebbek az emberrel, de semmi extra.
2012. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Megérzi, ez teljesen biztos, de rádugrani nem fog. :-)

Nekem azt is a lovam érezte meg először, amikor terhes lettem. Az én igencsak rosszcsont csődörkém kezes báránnyá változott, ha a közelébe kerültem - náluk ugye ösztön a gyengébb védelme - így én tőle értesültem először a dologról. A férjem nevetett is, hogy hülyeséget beszélek, aztán másnap már csak nézett, hogy pozitív a teszt. :-))

2012. febr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!