Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények? (kép)

Vélemények? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 3. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát.. Bő nadrágba és bakancsba én nem nagyon lovagolnék, mert beleszorul a lábam a kengyelbe, na mindegy. Húzd hátra a vállad, nincs a térdtámaszon a térded, hátul van a lábad. Jó a kép, aragyos a lovi :)Szerintem az összhang megvan, a szár hossza is megfelelő. :)
2012. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Vállad húzd hátra, ne dőlj előre!

Térded a térdtámaszon legyen.

Lábad kicsit előrébb

A talaj az őő...

Az öszhang megvan úgytűnik..

2012. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Pont erre voltam kíváncsi!

1 éven keresztül azt hajtották nekem, hogy rakjam hátrébb a lábszáram. De igen, már mondák, hogy rakjam előrébb ebben a lovardában. :) Ez volt az év első lovaglása :) Látszik, hogy vissza kell rázódni, így már, hogy felsoroltátok a hibákat! :)) A talaj az igen, még szárad, de nem csúszik, csak süppedős.

Belelép a patanyomba? Mert nem szokott általában csak rövideket lép! Szerintem elég ügyesen megnyújtottuk azért! :) Szóval azt mondjátok, leginkább a lábamat kéne előrébb rakni úgy egészben! :) Köszönöm szépen a válaszokat! :9

2012. márc. 3. 20:52
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a ló:) Ennek legalább van nyaka.

Ha nem lenne ennyire rossz helyen a térded, akkor azt is lehetne mondani, hogy épp segítséget adsz, de nem így van.

Biztos sokat mondták már, váll-csípő- sarok egy képzeletbeli függőlegesre essen, akkor jó az ülés. És húzd ki magad:)

A rosszul rögzült ülést esetleg futószáras ülésjavító órákkal ki lehet javítani, szóval érdemes lenn pár órára visszaülni, sose szégyen.

Az lenne a legjobb, ha az ember visszanézhetné magát, akár azonnal, jó is lenne egy nagy tükör az egyik falra, mert ha tudod, hogy mid hová való, akkor a korrekció is gyorsabban megy. Csak sajna tükrös lovaglásra nincs lehetőség :( (nekem is ez kéne) Talán segítség lehet, ha van ismerős aki fotóz, esetleg videóz, mert egy laptopra töltve egyből visszanézhető a lovaglásod, sokat segíthet, ha kívülről láthatnád magad, és természetes az oktató is elmondaná, hogy mit hogyan kell korrigálni.(következő alkalommal azokra lehet koncentrálni)

2012. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Na igen nyaka az van de elég rövidek ! :) Kéne még egy kis comb neki :) Eléggé le van most fogyva szerintem! :) Amúgy igen ezt már rengeteget hallottam. :) A videó jó ötlet, holnap meg is kérem barátnőmet vegye fel a lovaglásom! :) Örülök, hogy tetszik a ló! :)
2012. márc. 3. 21:24
 16/28 A kérdező kommentje:
És szerintetek milyen fajta lehet? Mert igazából nincs neki egy darab papírja és a sütése is alig kivehető. Kéne majd neki egy útlevél, és úgy is magyar félvérre lesz írva a fajtája, de ti milyen fajtát/fajtákat láttok ki belőle?
2012. márc. 3. 21:26
 17/28 anonim ***** válasza:

már az is segítség lenne ha megmondanád hol van sütve nyakon vagy nyereghelyen?

mi látszik belőle?

noncsi vér lehet hogy van benne.

2012. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

egyébként szerintem annyira nincs hátul a lábad!!!

nekem nem tűnik úgy mintha előre dőlnél, talán inkább a vállaid vannak beejtve, de van aki így találja meg az egyensúlyt, helyes derék használattal.

attól is függ hogy alapjáratban hogy tartod magad.

egyébként miért nem lehet, hogy épp segítséget ad a lónak?


nekem inkább az a hiba, hogy a ló nem támaszkodik.

2012. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Előre vagy dőlve, térdtámasz sehol nincsen, és kifele fordul a lábfejed.

Amúgy szerintem valami nóniusz vér lehet benne, szép paca :)

2012. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem támaszkodik. Sose szokott, pedig mindent megteszek. És nyúl a zabláért ha hosszabbra hagyom, úgyhogy jön a nyár valamit kell gyakorolni.

Igazából nyakon van sütve, de nem lehet pontosan kivenni mire van sütve. Majd megnézem vízzel egy kicsit ha már nem lesz ekkora szőre.

2012. márc. 4. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!