Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények? (kép)

Vélemények? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 3. 17:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem, én úgy láttam hasonló a magyar félvérek sütéséhez, de majd jobban megnézem! :) Nincsen például olyan sütése, hogy honnan van, hanyadik csikó, csak egy fajta meg talán egy 0-ás sütés! :)
2012. márc. 4. 09:55
 22/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem támaszkodik, de nem is megy szár ellen, szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek használja most a hátulját? Hogy azt használja erőkarnak, vagy az elejére esik?
2012. márc. 4. 10:03
 23/28 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet ebből a képből megállapítani, ha átlépi vagy legalább belelép az első patanyomába akkor használja. Igazán csak akkor tud belépni maga alá ha támaszkodik és ütemesen halad.
2012. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ha magyar félvér, akkor a nyakán kell lenni a sütésnek mégpedig a bal oldalon a megye-ahol született- első és utolsó betűje, pl. VM (Veszprém) és az évszám pl. 99 (1999) a jobb oldalon pedig a sorszám pl 128

de ha utána olvasnál:

[link]

2012. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Itt egy fiktív sütés: bal nyak 00VM sütés éve, megye jobb oldal: 0024 00-származás nélküli, 24-csikó szám

A sütés éve sokszor nem egyezik meg a születési évvel.


Fajta lovakon nyereghelyen bal oldalt, fajta sütés pl shagyanál Sh alatta csikószám 40, jobboldalt évszám 01

2012. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

De én azt mondtam, hogy ilyen nincsen.

Én is ezt mondtam, hogy nyakon van sütve valószínűleg magyar félvérnek, de nem tudom kivenni mire is lenne pontosan sütve. Sincs olyan, hogy születési dátum, meg hanyadik csikó, meg megye. Ezek nincsenek. Csak fajta!

2012. márc. 5. 13:09
 27/28 anonim ***** válasza:

Fajta sütést nem csinálnak nyakon, ami nyakon van sütve az félvér és kész.

Ismerősöm lova egy furioso-kisbéri mix volt, mindkét szülője tisztavérű volt és nyakon volt sütve megye, évszám csikószám.

2012. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Szóval akkor csak félvérre van sütve! :)

De azért jó, hogy nem ez volt a kérdés eleje, de köszönöm, hogy kibogoztuk! :))

2012. márc. 5. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!