Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt a ló is játéknak veszi?...

Ezt a ló is játéknak veszi? (lent)

Figyelt kérdés

A lovammal játszani szeretnék a karámban, és az az ötletem támadt, hogy csak simán kicsapom, és futkározok vele, kergetem, rohangálok, ha Ő elkezd futni én is, ha esetleg utánam jön, akkor "menekülök", ilyenek. Ezt Ő is játéknak fogja venni, veszi majd az adást, hogy játszani akarok vele? :)

Ha érti, hogy mi van, annak mik lesznek a jelei? Feltartott farok, néha futás közben egy-egy földre leszagolás, fej lehajtás, esetleg bakolás, ugra-bugra? (Legalábbis a fajtársaival való játék közben ezeket szokták)

Viszont mennyi az esélye annak, hogy félreérti a dolgot, és azt hiszi, hogy ijesztgetni akarom? Hogyan csináljam úgy, hogy egyértelmű legyen a játékra hívás?


2012. márc. 9. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Én szimplán neki állok futni úgy hogy ő jön utánam.. az enyém ugrál, bakkol, rúg.

De SOHA nem felém ha felém rúg akkor azonnal vége!

2012. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Maximális az esélye, ha kergeted, az neki támadás. A zászlós faroktartás pedig az idegesség, stressz jele. Ha ugrabugrálni akarsz vegyél kutyát. Ha a ló játszani akar, akkor majd jelzi neked.
2012. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a zászlós farok lehet jó kedvből is!

"vegyél kutyát"...-.-

Szerintem megoldható hogy játsz vele, csak ha látod hogy nem úgy veszi a lapot akkor ne erőltesd. Inkább te fuss előtte mint te próbáld kergetni, mert megijedhet és könnyen kirúghat közben rád akarata ellenére is! És ha kergeted akkor a háta mögött kell lenned szóval el is találhat.

2012. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
barom emberek tömörülése a 08:02 -est miért kellett le pontozni? fáj az igazság a ló nem játékszer hanem állat de nem is akármilyen 5-6 mázsás,életveszélyes is lehet de még kutyát sem ajánlanék játéknak! ha az állattal játszani akarsz akkor először vívd ki a tiszteletet és utána lehet gondolkozni a játékról! de még ott is csak óvatosan, láttam már 15 éves lányt lapos arccal amit a lova csinált vele!
2012. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző, miért kell ilyen hangnemben írni? Unom már hogy csak ripakodni tudnak az emberek a másikkal, nem pedig szépen nyugodtan elmagyarázni nekik hogy ha vmit nem jól gondolnak akkor miért nem jól. Elmefogyatékos faj..-.- (nem te elsősorban, hanem általánosságban). Én is írtam neki hogy könnyen rossz vége lehet.
2012. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
12:57 Na látod én pontosan azokra írtam a barom jelzőket akik a kezecskéket pirossal jelzik az mind barom egytől egyig mikor az idióta kis pi@ákat viszi a mentő mert az állat szét rúgta a pofáját na ez a játék!!!!
2012. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
NA lehet NYOMNI a piros kezecskéket ez is játék!!! engem nem fog pofán rúgni egy állat sem te téged még rúghat!!! na az lesz a piros a vértől!!! meg anyukátok szeme a sírástól mikor a mentőbe teszik bele a kis lányt szét rúgott pofával!!!!!!! Na NYOMJAD A PIROSAT nyomjad ,nyomjad , de mikor tesznek bele a mentőbe akkor viszont fogd be a szádat és viseld becsülettel amit kaptál a hőn szeretett lovadtól na ez egy állat és nem az unikornis póni!!!!!!!!!!! 40 éve dolgozom lovakkal !!!! nyomd a pirosat ,meg az olyan buta neveletlen ember palántákkal mint te is vagy Nyomd a pirosat, csak nyomd és nyomd!!!!!
2012. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nyomom is, mert egy se.gg vagy :D


Köszönöm az értelmes válaszokat, a kergetést kicsit rosszul fogalmaztam, nem úgy értettem, hogy tapsikálok meg futkározok a faránál, hanem inkább így "hajtom", ami történhet oldalról is, aztán én is elkezdek futni, hirtelen megállok, elindulok a másik irányba, aztán ha jön Ő is, megint, stb. :)

2012. márc. 10. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
kérdező a 11 éves fiam azt mondta rólad ,hogy ez egy @uzi!!!!!!!! te vagy már 11 éves?
2012. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
kérdező te még lovat sem láttál te még az unikornis világában élsz!!!???
2012. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!