Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt a ló is játéknak veszi?...

Ezt a ló is játéknak veszi? (lent)

Figyelt kérdés

A lovammal játszani szeretnék a karámban, és az az ötletem támadt, hogy csak simán kicsapom, és futkározok vele, kergetem, rohangálok, ha Ő elkezd futni én is, ha esetleg utánam jön, akkor "menekülök", ilyenek. Ezt Ő is játéknak fogja venni, veszi majd az adást, hogy játszani akarok vele? :)

Ha érti, hogy mi van, annak mik lesznek a jelei? Feltartott farok, néha futás közben egy-egy földre leszagolás, fej lehajtás, esetleg bakolás, ugra-bugra? (Legalábbis a fajtársaival való játék közben ezeket szokták)

Viszont mennyi az esélye annak, hogy félreérti a dolgot, és azt hiszi, hogy ijesztgetni akarom? Hogyan csináljam úgy, hogy egyértelmű legyen a játékra hívás?


2012. márc. 9. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyomtam is a piros gombokat serényen!:D

Jellemtelen idióta! Mi van, csak ordítozva és ócsárolva tudsz érvelni az igazad mellet?? Ha 40 éve dolgozol lovakkal akkor kizárásos alapon te már egy felnőtt ember vagy! Nehogy már én írjak az illedelemről NEKED 14 évesen. Károgsz mint egy varjú... Az már egy másik kérdés hogy milyen körülmények közt és hogyan foglalkozol lovakkal...kupec netán?:D A fiad szókincse is magas inteligencia szintedre és példamutató nevelésedre enged következtetést!

Ezen az oldalon kérdeznek, és segítséget várnak, nem pedig ilyen szintű hozzászólásokat! Ha nem bírsz két nyugodt, egyenes mondatot összerakni amiben nem ócsárolsz valakit akkor ne is foglalkozz vele.

Felteszem c-tipusú állampolgár vagy, és ha igen akkor nincs több kérdésem, mert az olyanokra nem fogom pazarolni az időm...

Tűnj el, és ne gyere vissza! /Gollam

2012. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez ott volt! :D (Y)
2012. márc. 10. 21:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi. :) :DD
2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
javasolnám pat parelli módszerét ;) youtube-n vannak videók :D
2012. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!