Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elmenjek lovagolni ha kicsit...

Elmenjek lovagolni ha kicsit félek a lótól?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöméknek vannak lovai.

Néha ki szoktam menni oda is, amellet, hogy rendszeresen járok máshová. A probléma az, hogy szinte félek az egyik lótól, kinek a belovaglása hosszabb időt igénybe vehetett volna. a hely elég nagy pár helyen van bekerítve a többi nádas... Ha rajta ülök tudom, hogy csinálni fog valamit alattam. Nem vagyok profi lovas, gondolom kiderült.

Most mit csináljak, mert holnap 10-re megyek hozzá és nem szeretném megbántani..?


2012. márc. 10. 21:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ja azaz válaszokat
2012. máj. 1. 20:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el lehet hogy elmúlik a félelmed.de muszály azon a lovon lovagolnod?mert azon a lovon akit szeretsz (és nem félsz tőle)sokkal jobb lovagolni.keress magadnak egy olyan lovat akin szívesen lovagolnál.
2017. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!