Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ebből lehet később problémája?

Ebből lehet később problémája?

Figyelt kérdés

A lovamnak kifele áll a csánkja és ilyen csikktaposósan lép.Ügetésben nem annyira vészes. Vágtában nem látszik.


Díjugartunk és nagyon jól ugrik. Azt mondta edzőm, hogy ilyen és késze ezzel nem lehet mit csinálni. DE lehet ebből majd valami baja, vagy tényleg ennyi és kész?


2012. márc. 14. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a csiktaposást is csak a hátsólábaival csinálja.
2012. márc. 14. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:
csikktaposó xd . A nyitott csánk egy küllemi hiba ezt valóban nem lehet javítani, viszont az ilyen lovak nem igazán tudnak jól érvényesülni az díjugratásban és a díjlovaglásban sem.Hogyha nyitott a csánk akkor nagyobb terhelés érheti a kelleténél , de egy bizonyos szintig nem okoz olyan nagy bajt.
2012. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem!

Nem tudtam, hogy mondani ahogy megy! Így lép és a csánktól lefelé csavar egyet a lábán mint ahogy az emberek eltapossák a cigarettacsikket.

2012. márc. 14. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Kedves előző válaszoló, a nyitott csánk nem az, amit te írsz!!!

Kedves kérdező, nem előnyös, amit a lovad csinál, hobbilóként azt mondanám, ez van és kész, nem lesz baja, díjugratásban hamarabb fog elhasználódni és nagyobb a sérülésveszély is. Nem nagyon tudsz ellene mit tenni, ilyen és kész.

2012. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd visszafogjuk magunkat. Mert nagyon komolyan versenyzünk! 110 felett ugorjuk az akadályokat, de akkor majd visszább veszek mert nem akarok neki se rosszat!
2012. márc. 14. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, hamarabb fog elhasználódni mert nagyobb terhelést kap. Ugyanazt írtuk lényegében. Vagy már tényleg csak azt hiszed , hogy te vagy itt az ász és mindenki más hülye?!
2012. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember, te komolyan már szánalmas vagy. Egyetlen dologban mondtam neked ellent: nem tudod, milyen a nyitott csánk. Nem baj. De mi a bánatért személyeskedsz folyton????
2012. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszél. Én még soha nem vitáztam veled, sőt még a múltkori témánál és én voltam aki többek között kiállt melletted ! Nem baj, az a lényeg , hogy te "tudsz" mindent, tiszta szánalom vagy....
2012. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg abból amit írtam minden lejön csak az nem , hogy "nem tudom " milyen az a nyitott csánk , de neked sikerült ezt is leszűrni.Tudsz valamit nem mondom xd
2012. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!