Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link] Szerintem a ló belefeszül a szárba.
2012. márc. 18. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
az miért gond? menni szeretne, csak annyi.. minden lónak van mondjuk úgy rosszabb napja:) lehet,hogy ez akkor készült...
2012. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha még csak ez lenne a probléma, örülnék.

A kislány nem húzza ki magát, székülése van, húzatja magát a lóval. A könyöke nem törik meg, merev a keze, ebből is adódik a szár ellen feszülés. A ló teljesen az elejére került, többet kéne hajtani hátul csizmával, de azért persze látszik, hogy egy ilyen tapasztalatú kislánytól ez nem várható el.

2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, még csak 1 éve lovagol, de azt hiszi jobban lovagol, mint ahogy. Amúgy mindig így mennek, ez nem rosz nap.
2012. márc. 18. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A lovas üléséről és a ló szájával való kapcsolatot már nem is említem, túl hosszas lenne a felsorolás :) Inkább csak a kérdésedre válaszolva: A lónak nagyon nem tetszik a lovas keze, ki akar bújni alóla, nekem úgy tűnik, mintha ki akarná húzni a szárat a kezéből.
2012. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És nem igazán lép be a hátuljával, feszes az egész ló. Tényleg szabadulni akar az egészből... huh...

Az egy dolog, hogy senki nem úgy születik, hogy mindent tud...de erre való a futószárasmunka.

Lehet sokmindenkinek hencegni azzal hogy "jajj én csak 5x voltam futószáron", de tessék...itt az eredmémy.

Inkább küzdj akár hónapokon át az üléssel, hogy aztán meglegyen a helyestartás hogy a lovad támaszkodtatni tud és elengedett legyen.

2012. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te is látod a hibákat a képen, nem értem miért raktad ezt ki ide. Jól esik, hogy mások elmondják, hogy bizony sok hibája van? Te mit szólnál ha valaki ezt csinálná a te képeddel, gondolom neked sem esne jól.. Valószínűleg a képen látható lányhoz ezek a dolgok nem fognak elérni, hogy tanulni tudjon belőle, tehát innentől kezdve felesleges itt rosszindulatúskodni.. Hülyeség az összes ilyen kérdés, de valahol érthető, mert gyerekek írják ki. Na de a sok szakértő felnőtt mindenhol..
2012. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább mások hibáiból is próbálok tanulni.
2012. márc. 24. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!